Keys Soulcare kremy do twarzy spf
Keys Soulcare kremy do twarzy spf
Keys Soulcare kremy do twarzy spf

Nowa lina kremów do pielęgnacji twarzy Keys Soulcare

Marka kosmetyczna Keys Soulcare by Alicia Keys , stworzyła pierwszą linię produktów z filtrem SPF w linii kosmetyków do pielęgnacji twarzy. W formułowaniu kremów udział wzięła wiodąca dermatolog dr Renée Snyder. Nowy krem ​​Protect Your Light Daily Moisturizer z filtrem SPF 30 nie zatyka porów i ma wegańską formułę. Producent zapewnia, że krem nie pozostawia białej warstwy.

Keys Soulcare kremy do twarzy
Keys Soulcare lina kremów do twarzy SPF 30

Wysoko skuteczną, łagodną formułę nasyconą skwalanem i niacynamidem, przeznaczono do wszystkich rodzajów skóry. Protect Your Light to lekki krem nawilżający i filtr przeciwsłoneczny w jednym. Z szerokim spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA / UVB.

Dla mnie nakładanie kremu przeciwsłonecznego każdego ranka jest okazją do zastanowienia się nad swoim bezpieczeństwem — powiedziała Alicia.

Keys Soulcare to lifestylowa marka kosmetyczna stworzona z osobistej podróży Keys do pielęgnacji skóry. Wizja marki to coś więcej niż produkty do pielęgnacji. Misją Keys Soulcare jest nadanie nowego znaczenia pięknu, poprzez honorowanie rytuałów w codziennym życiu i praktykowanie intencji w każdym aspekcie, również w codziennej pielęgnacji. Marka jest dostępna online i za pośrednictwem partnerów na wyłączność.

Dołącz do nas