Zara Barbie 2023 kolekcja 07
Zara Barbie 2023 kolekcja 07

Zara stworzyła kolekcję inspirowaną uniwersum Barbie

Zara zaprezentowała kolekcję kapsułową inspirowaną filmem Barbie, aby stworzyć przyciągające wzrok stylizacje. Ta ekscytująca współpraca łączy charakterystyczny styl Zary z ukochanym światem Barbie, czego efektem jest kolekcja, która z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie.

Kolekcja Zara x Barbie obejmuje szeroką gamę odzieży, akcesoriów, piżam, kosmetyków i artykułów gospodarstwa domowego, a wszystkie ozdobione niepowtarzalnym urokiem Barbie. Kolekcję prezentują modelki Daphne Groeneveld, Apolline Rocco-Fohrer, Diane Chiu, Ceval i Adut Akech, które zapozowały do zdjęć studyjnych.

Zara Barbie 2023 kolekcja

Kolekcja Zara x Barbie w stylach i rozmiarach dla każdego

Celebrując kobiecość, projekty Zary, obejmują głównie odcienie różu i urok brokatu. Sukienki, dżinsy, torby na zakupy i sandały zajmują centralne miejsce. Od ponadczasowych nadruków w różowo-białą kratkę, przywodzących na myśl klasyczną Barbie, po bardziej figlarne elementy inspirowane westernami, takie jak różowy dżins w połączeniu z kowbojskim kapeluszem, kolekcja oferuje różnorodny styl oraz rozmiary.

Jeśli chodzi o akcesoria, dostępna jest biżuteria z zachwycającymi wdziękami, w tym kapryśnymi muszelkami, które dodają odrobiny dziecięcego cudu. Obrazy kampanii, wykonane przez Nadię Lee Cohen, ożywiono dzięki kreatywnemu kierownictwu i stylizacji Lotty Volkovej. Stylizacje beauty, stworzone przez Cyndię Hervey do włosów i Ana Takahashi do makijażu, doskonale uzupełniają ogólną estetykę.

Dołącz do nas