GO 14 Louis Vuitton
GO 14 Louis Vuitton

Kultowa torba GO-14 Louis Vuitton znów dostępna

Louis Vuitton ponownie wypuszcza na rynek swoją torbę GO-14 z tą samą intencją, jaka jej przyświecała, gdy została przedstawiona światu dziewięć lat temu: spojrzenie w przyszłość.

Nicholas Ghesquière zadebiutował torbą ze skóry jagnięcej GO-14, podczas swojego pokazu wiosną 2015 roku i była symbolem nowego początku. Poprzednik Ghesquière, Marc Jacobs, odcisnął swoje piętno na marce, współpracując ze znakomitościami świata sztuki, często nawiązując do stylów z bogatej historii Louis Vuitton. Jednak nostalgia nie była głównym tematem Ghesquière. Pierwsza wersja torby GO-14, utożsamiana z jej kanciastym, współczesnym kształtem (nawiązującym do kufra), dała to jasno do zrozumienia.

Wznowienie kultowej torby GO-14

Już tej jesieni wznowiona wersja torby GO-14 będzie dostępna w czterech kolorach. W szczególności futurystyczną esencję można dostrzec w satynie, która jest nakładana ręcznie z efektem natryskiwanej wyściółki, która dodatkowo oświetla krzywizny i kształty torby. Dostępny jest również nowy łańcuszek z biżuterią, który przypomina złoty naszyjnik, a jego regulowana funkcja pozwala nosić torebkę w dłoni lub na ramieniu.

Istnieją pewne uniwersalne kody, które istnieją wyłącznie w Louis Vuitton. Chodziło o ich ponowne zawłaszczenie i przeniesienie w nowe miejsce – stwierdził Ghesquière w komunikacie prasowym.

Dołącz do nas