kardashian american horror story
kardashian american horror story

Kim Kardashian zagra w American Horror Story

Kiedy rozeszły się wieści o głównej roli Kardashian w American Horror Story, fani byli podekscytowani i więcej niż trochę ciekawi. Ale gdy w internecie pojawił się pierwszy zwiastun nowego sezonu, wciąż jest więcej pytań niż odpowiedzi, jaką rolę będzie miała celebrytka. W każdym razie, wygląd Kardashian na ekranie tego projektu, to zupełnie nowe terytorium do odkrycia dla widzów i jej fanów.

Chociaż dokładna fabuła i szczegóły postaci są na razie tajemnicą, pierwsze spojrzenie na najnowsze dzieło Ryana Murphy’ego, zdecydowanie nadało ton temu, co ma nadejść. Niepokojący zwiastun obraca się wokół czegoś, co wydaje się być kręgiem czarownic oraz Kardashian, trzymającej owinięte dziecko. Z długimi, lodowato białymi włosami i stylizowanymi rzęsam, jedna z najsłynniejszych kobiet na świecie, jest zupełnie nie do poznania.

Chociaż Kardashian pojawiła się w projektach, takich jak chociażby “Ocean’s 8”, był czas, kiedy próbowała zdobyć bardziej tradycyjne kredyty aktorskie. Pojawiła się chociażby w kilku popularnych sitcomach i filmach. Chociaż nie wiadomo, czy teraz zrobi pełny zwrot do tej branży, czy po prostu chce się zabawić, sezon American Horror Story, tak czy inaczej, zapowiada się ciekawie.

Dołącz do nas