Kolekcja Ralph Lauren – wiosna lato 2024 4
Kolekcja Ralph Lauren – wiosna lato 2024 4

Kolekcja Ralph Lauren – wiosna-lato 2024

Ralph Lauren przekształcił magazyn w Brooklyn Navy Yard w sugestywny loft, w którym można zaprezentować swoją kolekcję odzieży damskiej wiosna-lato 2024. W komplecie z drewnianymi deskami podłogowymi, pustymi, złoconymi ramami udrapowanymi płóciennymi prześcieradłami i ogromnymi żyrandolami wiszącymi nad głowami, romantyczne i rustykalne tło stanowiło scenerię dla równie artystycznej kolekcji wypełnionej malarskimi kwiatami, wyblakłym dżinsem i eklektyczną mieszanką odważnych i połyskujących kolorów oraz faktur.

Indywidualny styl

Zainspirowana swobodą osobistego stylu i indywidualnością, ponadczasową elegancją i żywym wyrafinowaniem współczesnej kobiety, kolekcja została wypełniona luksusowymi akcentami. Odważne połączenia, ucieleśniały wyrafinowany eklektyzm marki Ralph Lauren. Imponująco prezentowała się również skórzana suknia z makramy, ozdobiona abstrakcyjnymi tkanymi wzorami i warstwami złotych frędzli, noszona przez Natalię Vodianovą. Projekt jest dziełem 15 wyspecjalizowanych hafciarzy, którzy spędzili ponad 800 godzin na cięciu, tkaniu i wiązaniu skórzanych frędzli.

Jak mówi sama legenda: „Kolekcja damska Ralph Lauren wiosna-lato 2024 opowiada o nowym rodzaju romansu – chłodnym i wyrafinowanym. Chodzi o swobodę tworzenia osobistego stylu poprzez kunszt wyblakłych dżinsów i malarskich kwiatów. Noszenia nowoczesnych wyrafinowanych kultowych kształtów w czerni i złocie lub eklektycznej mieszanki odważnych kolorów, połysku i luksusowych, ręcznie wykonanych detali. To historie kobiety, dla której projektuję, dla której indywidualność i artystyczny duch są płótnem do wyrażania siebie.”

Kolekcja Ralph Lauren – wiosna lato 2024 4
Kolekcja Ralph Lauren – wiosna lato 2024 6
Kolekcja Ralph Lauren – wiosna lato 2024 5
Kolekcja Ralph Lauren – wiosna lato 2024 1
Kolekcja Ralph Lauren – wiosna lato 2024 2
Kolekcja Ralph Lauren – wiosna lato 2024
Kolekcja Ralph Lauren – wiosna lato 2024 3

Dołącz do nas