Victoria Secret fashion show
Victoria Secret fashion show

Victoria Secret Fashion Show powraca z filmem fabularnym

Kilka miesięcy po ogłoszeniu powrotu legendarnego pokazu mody, Victoria Secret ujawniła, w jaki sposób planuje ożywić swoją prezentację na wybiegu. Kultowa firma produkująca bieliznę ogłosiła Victoria’s Secret World Tour 2023. Będzie to film fabularny, który „odświeży” pokaz mody Victoria Secret i skoncentruje się na wschodzących światowych pionierach.

VS Fashion Show odwołano cztery lata temu po tym, jak marka przyjęła bardziej inkluzywny wizerunek. Kierownictwo niedawno ujawniło, że planuje przywrócić go w tym roku. Decyzja o stworzeniu filmu pełnometrażowego „potwierdza ciągłe zaangażowanie w promowanie kobiecych głosów, perspektyw i doświadczeń”, zgodnie z komunikatem prasowym marki. Film zgromadzi nie tylko najlepsze supermodelki świata, ale także celebracje sztuki, kultury, występów muzycznych i nie tylko.

Victoria Secret Fashion Show 2023

Film skupi się na „wschodzących światowych pionierach z różnych dyscyplin artystycznych, tworzących na własnych zasadach. Będzie podążać za „VS20” – grupą 20 innowacyjnych globalnych twórców. VS20 przyznano swobodę twórczą w zakresie konceptualizacji, produkcji i własnej wizji, aby zaprezentować swoje kreacje wraz z innymi niestandardowymi projektami marki.

„Ten film jest ostatecznym wyrazem transformacji marki Victoria Secret. Zostanie napędzony modą, przepychem i rozrywką, z ukłonem w stronę ukochanej ikonografii z przeszłości, ale w odważny, przedefiniowany sposób”. Powiedział w oświadczeniu Raúl Martinez, wiceprezes i główny dyrektor kreatywny w Victoria Secret.

Victoria secret pokaz

Zła sława pokazu mody Victoria Secret

Coroczny pokaz mody był wspaniałą tradycją sięgającą 1995 roku. Telewizyjny pokaz obejmował nie tylko prezentacje bielizny, ale także występy muzycznych gości. W tym Bebe Rexha, Halsey, Rita Ora, Kelsea Ballerini, Shawn Mendes i innych.

Firma odwołała pokaz i zrezygnowała z tytułu Victoria’s Secret Angel w 2019 roku. Przyczyną była krytyka marki, która dyskryminowała modelki o większych kształtach i pochodzeniu. Victoria Secret oddzielono od firmy macierzystej w 2021 roku. Teraz marka chce odzyskać swoją reputację i pozycję na zakątku lukratywnego rynku bielizny intymnej. Victoria Secret musiała zmierzyć się z konkurencją ze strony znanych marek, takich jak marka Lizzo Yitty, Savage X Fenty Rihanny i Skims. Teraz przedstawiają modele ze wszystkich środowisk i rozmiarów.

Victoria secret bielizna

„Przeprojektowany pokaz” będzie transmitowany na całym świecie i zakończy się pokazem mody na żywo, który odbędzie się jesienią 2023 roku.

Dołącz do nas