15 markowych torebek z sezonowych wyprzedaży

Chociaż trendy zmieniają się wraz z upływem sezonu, najmodniejsze torebki zostają rok po roku w Twojej szafie. Posezonowe modele, wyznaczają nowe trendy na rynku odsprzedaży, ponieważ kolekcjonerzy są gotowi wiele zapłacić za najgorętsze style. Ale chyba każda z nas wie, jak trudno jest rozstać się z naszymi ulubionymi modelami. Kopertówka, listonoszka, torba shopperka… każda jest inna, wyjątkowa i pasuje do różnych stylizacji niezależnie od sezonu i zmieniającej się mody.

Przeglądamy wyprzedaż torebek najmodniejszych modeli z kończącego się sezonu (tak, już wkrótce wiosna, przygotuj się!). Może nowa torba trafi do Twojej kolekcji?

Modne markowe torebki z sezonu 2022

LIU JO torebka damska

Torebki “plecionki”

LIU JO COLECTION

L.Credi-Torebka-damska Jessie
L.CREDI
wittchen-torba-pleciona-biala-na-ramię
WITTCHEN

Torby w sezonie 2022 to były przede wszystkim “plecionki”, które zawsze będą wiosennym hitem. Ale w ubiegłym sezonie projektanci pokazywali plecione torebki nie tylko w wersji na plażę, ale też w uniwersalnych modelach na każdy sezon.

Kolorowe torebki

WITTCHEN

WITTCHEN
WITTCHEN

Wszyscy zauważyliśmy jasne i odważne kolory torebek, które pojawiały się w kolekcjach i na wybiegach. Królowała szczególnie jaskrawa zieleń, ale inne jasne odcienie, niektóre odważne, również były wyraźnie widoczne.

LAUREN RALPH LAUREN TOREBKA DAMSKA NA RAMIĘ MARKOWA
LAUREN RALPH LAUREN
VALENTINO

Luksusowe marki lubią wracać do swoich kultowych modeli. W ubiegłym roku Gucci pokazał odświeżony archiwalny model torebki Jackie oraz model Gancio. Projektanci Saint Laurent również sięgnęli do swoich starych stylów i odświeżyli kluczowe trendy w nowych, nowoczesnych wariantach.

CALVIN KLEIN torebka damska na ramię czarna markowa

Torebki w kształcie półksiężyca

CALVIN KLEIN

TOMMY HILFIGER
TOMMY HILFIGER

Powrót do lat 90., czyli kultowy trend tamtego pokolenia. Nie wszystkie jednak modele dokładnie odwzorowywały kształt półksiężyca. Projektanci tworzyli wiele modeli w różnych, nowoczesnych wariantach tego oldschoolowego trendu.

valentino torba shopperka

Duże torby zakupowe

VALENTINO

TOMMY HILFIGER
CALVIN KLEIN

Jeśli pomyślałaś, że pomysł noszenia dużej torby pójdzie w zapomnienie, to mamy dobre wiadomości, możesz już szukać kolejnej torby typu shopperka na kolejny sezon. Praktyczne, duże torby na zakupy pozostaną z nami jeszcze na długo!

Dołącz do nas