Puma Carina trampki
Puma Carina trampki

Jakie sneakersy kupić? Puma Carina nigdy mnie nie zawiodły

Moim ulubionym butem przez ostatnie kilka lat są trampki Puma Carina. Biorąc pod uwagę, że Rihanna i Selena Gomez zostały przyłapane na noszeniu tej marki kilka razy, długo odkładałam rozstanie z nimi – nie wspominając już o tym, że są super wygodne i świetnie nadają się do noszenia na co dzień. Ale w końcu są gotowe do przejścia na emeryturę i wymanię na nowy model.

Selena i Rihanna stylizowały swoje Pumy z całkowicie białymi zestawami wypoczynkowymi. Wokalistka Umbrella miała na sobie jeszcze jedną parę pum przed ceremonią rozdania Oscarów w 2023 r. z metalicznym kapeluszem typu Bucket i koszulką piłkarską. Aby więc nadal ubierać się jak duet, będę musiała wymienić moje zużyte trampki – a jaki jest lepszy moment na wymianę na świeżą parę niż teraz, gdy nadszedł właśnie czas świetnych wyprzedaży?

Za co kocham sneakersy Puma Carina?

Carina to jedne z najlepiej sprzedających się sneakersów, dostępne w 16 wariantach kolorystycznych i wielu rozmiarach. But zrobiono z białej skóry na antypoślizgowej gumowej platformie o doskonałej przyczepności. A od wewnątrz mają amortyzującą podeszwę, która z czasem dopasowuje się do Twoich stóp, zapewniając maksymalny komfort.

Puma Carina Sneakers
Puma Carina Sneakers

Nosiłam te tenisówki przez cztery lata studiów, sześć miesięcy poruszania się po brukowanych uliczkach w Europie, niezliczone intensywne treningi cardio, a teraz codzienne wędrówki po Warszawie. Poza odrobiną odbarwień i dużym zużyciem skóry, buty nadal trzymają się dobrze. Zewnętrzna gumowa podeszwa jest nadal nienaruszona i ma doskonałą przyczepność. Wkładka zapewnia doskonałe wsparcie i odbicie podczas chodzenia. Są również bardzo wszechstronne, jeśli chodzi o stylizację. Ubieram je do dżinsów i T-shirt, a na bardziej eleganckie wyjścia łączę z sukienkami i spódnicami.

Rihanna, Selena i ja nie jesteśmy jedynymi, które często korzystają z naszych pum. Trampki Carina mają obecnie ponad 4,6 gwiazdek w skali pięciostopniowej na ‎595 głosów w Zalando. Ja również daję im 5 gwiazdek i zakładam nowy model Cariny, który posłuży mi z pewnością kolejne kilka lat.

Sneakersy Puma Carina
Doceniam je za: trwałość, wygodę, uniwersalność i wygląd.
Trwałość
Wygląd
Wygoda
Reader Rating0 Votes
5

Dołącz do nas