Dior Toujours 2023 6
Dior Toujours 2023 6
Dior Toujours 2023 6

Dior prezentuje torbę Toujours wiosna-lato 2023

Maria Grazia Chiuri jest jedną z najbardziej pomysłowych projektantek naszego pokolenia, a jej czas w Dior jest pełen pięknych prac. Nadal łączy klasyczne kody Diora z nowoczesnymi, kobiecymi wykończeniami. Z każdą zaprojektowaną przez nią kolekcją zarówno fani mody, jak i fani Diora zanurzają się w jej kreatywny, pełen wyobraźni świat mody. Nowy dodatek stworzony prze Marię Grazię Chiuri to Dior Toujours – torba zaprezentowana na pokazie ready to wear wiosna-lato 2023. Projekt wyróżnia się elegancką sylwetką, która jest zarówno ponadczasowa, jak i ultranowoczesna.

Torba Toujours Dior kolekcja wiosna-lato 2023

Stworzona zgodnie z najwyższymi standardami rzemiosła, torba Toujours, ucieleśnia wirtuozerię skórzanych atelier Diora. Każdy etap jej produkcji wymaga nieskończonej skrupulatności – od nacięcia skóry po nałożenie motywu. Projekt wyróżnia się swobodnym i praktycznym designem. Wykonano go ze skóry cielęcej z przeszyciami Macrocannage. Ma przestronną komorę wewnętrzną z dopasowaną kieszenią do uporządkowania niezbędnych rzeczy.

Klasyczne złote zawieszki D-I-O-R, wykonano w wersji maxi, aby dodać torbie odrobinę nowoczesności. Sylwetka jest ponadczasowa dzięki klasycznym motywom Diora i jednocześnie współczesna. Kształt ma otwarte wnętrze, które jest przestronne bez względu na wybrany rozmiar (dostępna w rozmiarze małym, średnim i dużym). Zamknięcie na skórzany pasek zabezpiecza torbę. Sylwetka jest dodatkowo wzmocniona przez sprzęt CD po bokach torby, który umożliwia schowanie boków i zmianę kształtu. Stanowi to dodatkowy, nowoczesny akcent. W każdym rozmiarze skórzane uchwyty można regulować za pomocą małych nacięć, pozwala to na noszenie średniego i dużego na ramieniu oprócz opcji noszenia za rączkę. Dostępna w kolorze czarnym, beżowym i białym.

Dołącz do nas