kim kardashia Augustinus Bader The Rich Cream
kim kardashia Augustinus Bader The Rich Cream

Gwiazdy kochają ten krem, poznaj Augustinus Bader The Rich Cream

Gwiazdy ekranu i celebrytki zawsze szczycą się zdrową, promienną skórą. Oprócz zabiegów, uwielbianych przez gwiazdy, jak każda z nas, stosują również podstawową pielęgnację skóry. Jedną z perełek do pielęgnacji twarzy, gwiazdy i celebrytek, takich jak Kim Kardashian, Victoria Beckham, Hailey Bieber, Meghan Markle, Margot Robbie i wiele innych, jest krem The Rich Cream Augustinus Bader. Udowodniono klinicznie, że ten kosmetyk, pomaga w nawilżaniu i ogólnym zdrowiu skóry, a także może redukować drobne linie i zmarszczki. Według wielu opinii jest prawdziwym fenomenem.

Moja skóra go uwielbia… genialnie się wchłania, skóra jest odżywiona, promienna… Może nie dla młodych dziewczyn, ale dla mnie, po 40stce, sprawdza się fantastycznie – napisała jedna z klientek w opinii.

Augustinus Bader The Rich Cream magia składników

Sekret imponujących efektów kremu tkwi w jego opatentowanej formule, znanej jako Trigger Factor Complex 8 (lub TFC8). Jest to serce wszystkich produktów marki Augustinus Bader. TFC8 zawiera koktajl ponad 40 potężnych składników, w tym naturalne aminokwasy, wysokiej jakości witaminy i syntetyzowane molekuły. Wspólnie pracują nad aktywacją komórek macierzystych, uruchamiając naturalny proces odnowy organizmu. Dzięki temu krem może pomóc w naprawie drobnych linii, ciemnych plam i widocznych porów. Ponieważ TFC8 jest zastrzeżony, nie jest jasne, jak dokładnie działa. Ale najlepiej można go opisać jako małe kody danych, komunikujących się wewnętrznie ze skórą, które aktywują komórki macierzyste i “instruujące je” do odnowy.

The Rich Cream Augustinus Bader Sekret zdrowiej skóry

W 2007 roku Bader (profesor biologii komórek macierzystych na niemieckim Uniwersytecie w Lipsku) opracował przełomowy hydrożel (nazwany The Wound Gel), który pozwolił niektórym pacjentom z oparzeniami zrezygnować z operacji, przeszczepów skóry i rewizji blizn. Wierząc, że marka produktów do pielęgnacji skóry może pomóc w jego większej pracy naukowej, która obejmuje opracowywanie technologii aktywujących zdolność organizmu do regeneracji, Bader przełożył tę hydrożelową formułę na dwa produkty: The Cream (do skóry normalnej i tłustej) oraz The Rich Cream (do skóry tłustej i normalnej). Oba produkty zawierają te same podstawowe składniki. Jednak The Rich Cream zawiera dodatkowo olejek arganowy, awokado i wiesiołka, nadając mu gęstszą konsystencję.

Opatentowana formuła kremu, bogactwo składników oraz wiele pozytywnych opinii, potwierdza jego wysoką skuteczność. Nic więc dziwnego, że krem polubiły też gwiazdy ekranu i celebrytki.

Dołącz do nas