Louis Vuitton x Yayoi Kusama druga kolekcja 2023
Louis Vuitton x Yayoi Kusama druga kolekcja 2023
Louis Vuitton x Yayoi Kusama druga kolekcja 2023

Druga odsłona kolekcji Louis Vuitton x Yayoi Kusama

Po kilkunastoletniej przerwie, kolejna współpraca Louis Vuitton ze artystką Yayoi Kusamą rozpoczęła się na początku tego roku. We współtworzonej kolekcji znalazła się zarówno odzież damska, jak i męska, w tym torby, buty, walizki, kufry i zapachy. Rozmach był ogromny, ale na tym się nie skończyło. Marka ujawnia drugi rozdział jednej z największych do tej pory kolaboracji.

kampania louis vuitton wiosna 2023 kusama cate blanchett 667664 GALLERY BIG

Druga kolekcja Louis Vuitton x Yayoi Kusama, zatytułowana „Tworzenie nieskończoności”, trafi do sklepów jeszcze w tym miesiącu. W sesji zdjęciowej kampanii, wzięła udział istna plejada gwiazd, a w nich między innymi: Justin Timberlake, Lea Seydoux, Cate Blanchett i nie tylko, którzy prezentują nowe elementy tej wyjątkowej kolekcji. Tym razem kolekcja przedstawia więcej symbolicznych dzieł sztuki Kusamy. W tym dynię w stylu Nihonga wraz z kolorowymi twarzami, kwiatami i kropkami nieskończoności. Te tytułowe motywy są najbardziej widoczne na kultowych akcesoriach Capucines i Monogram Louis Vuitton. Druga kolekcja nadal również mocno koncentruje się na kolorach, często wywoływanych jaskrawo pomalowanymi grafikami Kusamy.

Kreacje z kolekcji Drop 2, Louis Vuitton x Yayoi Kusama, będą dostępne w butikach Louis Vuitton na całym świecie od 31 marca.

Dołącz do nas