Pandora Marvel kolekcja pierwsza kolekcja
Pandora Marvel kolekcja pierwsza kolekcja
Pandora Marvel kolekcja pierwsza kolekcja

Premiera: zobacz nową kolekcję Pandora x Marvel

Już 16 lutego fani Marvel i biżuterii będą mogli nabyć nową kolekcję Marvel x Pandora oraz wezmą udział w nowym cyfrowym wyzwaniu. Inspirowana bohaterami ze Strażników Galaktyki, druga kolekcja Pandory i Marvel, jest pełna postaci i symboli, które pokochali fani. W tym projekcie każdy kolekcjoner Marvel znajdzie styl dla siebie – kolekcja składa się z pięciu ozdób i jednego pierścienia.

Pandora ściśle współpracowała z artystami Marvel przy tworzeniu drugiej kolekcji. Dzięki kreatywności, połączonej z wymagającymi technikami rzemieślniczymi Pandory, powstała wyjątkowa kolekcja dla fanów Marvel x Pandora. Projektanci biżuterii ożywili w każdym szczególe ducha Strażników Galaktyki, umieszczając na ręcznie wykańczanych srebrnych zawieszkach, kultowe detale i wygrawerowane cytaty z filmu. Charakterystyczne ruchy taneczne Groota, ożywają dzięki ruchomym funkcjom korpusu charmsa. A taśmę Awesome Mix Star-Lord przekształcono w zawieszkę z błyszczącymi, emaliowanymi detalami.

W Strażnikach Galaktyki wchodzimy do nowego świata w uniwersum Marvel, kontynuując rozmowę o tym, co czyni kogoś superbohaterem. To nietypowi bohaterowiewyjęci spod prawa, nie traktują siebie zbyt poważnie. Więc, włącz swoją ulubioną playlistę z lat 70. i przygotuj się na potańcówkę z dużą dawką zabawy – mówią A. Filippo Ficarelli i Francesco Terzo, wicedyrektorzy kreatywni Pandory.

Z okazji premiery kolekcji, Pandora przywraca cyfrową minigrę, która zadebiutowała w lutym 2022 r. w pierwszej kolekcji Marvel x Pandora. Zaktualizowana o dodatek ze Strażników Galaktyki, minigra, wyśle ​​fanów na misję zebrania nowych amuletów i zjednoczenia drużyny bohaterów. Gracze otrzymają również ekskluzywny podgląd kolekcji przed jej oficjalną premierą.

Druga kolekcja Pandora x Marvel będzie dostępna w sklepach stacjonarnych i online 16 lutego.

Dołącz do nas