Mugler i HM kolekcja 2023

Zobacz kolekcję Mugler x H&M – lookbook

Marka H&M jest dobrze znana z partnerstwa z legendarnymi projektantami, takimi jak Karl Lagerfeld czy Versace. Najnowszy kooperacja popularnej “sieciówki” to współpraca z kultową marką Mugler. Nowa kolekcja wejdzie na rynek 11 maja tego roku. Szwedzki detalista ujawnił projekty kolekcji, która obejmuje 38 pełnych zestawów z charakterystycznymi cechami marki Mugler.

Kolekcja Mugler x H&M – pierwsze spojrzenie

Obcisłe kombinezony, legginsy, body i mini sukienki z wycięciami, nylonowe dżinsy oraz skórzane trencze – to i wiele więcej będzie dostępne w kolekcji Mugler x H&M. I oczywiście największe przeboje Muglera z minionych dziesięcioleci. W tym czarna aksamitna sukienka z architektonicznymi rękawami. Mnóstwo detali inspirowanych gorsetem, kolczyki w kształcie bumerangu, jak i marynarka. Jeśli chodzi o linię męską, kolekcja obejmuje odzież wierzchnią, dżinsy i wyrzeźbione garnitury. W ofercie znajdą się również torby, szaliki, przezroczyste rękawiczki, rajstopy, łańcuszki i biżuteria.

Ta kolekcja to przełomowy moment dla domu Mugler. Szansa na świętowanie naszej historii i dzieł, za które jesteśmy dziś kochani – powiedział Cadwallader.

Zobacz projekty obu marek, które będą dostępne w sklepach już wkrótce.

Dołącz do nas