Tiffany Co. x Nike Air Force 1 Low
Tiffany Co. x Nike Air Force 1 Low
Tiffany Co. x Nike Air Force 1 Low

Zapowiedź: kolejna współpraca Nike i Tiffany & Co.

Aktualizacja 31.01.23 – marki zapowiedziały premierę butów 7 marca. Buty Nike x Tiffany & Co. Air Force 1 1837 będą dostępne w Tiffany & Co. w Nowym Jorku i Soho oraz na całym świecie za pośrednictwem aplikacji Nike SNKRS. Jak również w wybranych partnerskich sklepach detalicznych Nike w USA.

Firma Nike oficjalnie zapowiedziała ponowną współpracę Tiffany & Co. x Nike. Po sukcesie modelu butów Diamond Supply Co. x Nike SB Dunk Low „Tiffany” w 2005 roku, kolejny luksusowy projekt czekał na oficjalną współpracę z Nike. I w właśnie otrzymał swoją szansę. Konwergencja odzieży ulicznej/obuwia i marek z najwyższej półki jest obecnie na najwyższym poziomie, a Tiffany & Co., nawiązało już współpracę z Supreme.

Nowy model butów Tiffany & Co. x Nike (prawdopodobnie pod nazwą Tiffany x Nike AF1 „1837”), ma być stylizowany na luksusową szarą zamszową cholewkę, uzupełnioną o swooshy ze skóry żwirowej w kolorze niebieskim Tiffany. Znakowanie premium firmy jubilerskiej znajdzie się również na piętach. Jeśli wszystko się potwierdzi, premiera butów odbędzie się wiosną 2023 r.

Dołącz do nas