Zainspiruj się naturą w domowym biurze

2020 to nie tylko nowa dekada –  to ważny rok dla ewolucji designu i tego, jak nasze domy odzwierciedlają nasz styl życia i nasze wartości. W sytuacji epidemiologicznej, w jakiej się znaleźliśmy, nie chodzi już tylko o dekorację czy stworzenie atrakcyjnej przestrzeni. Odbiór otoczenia, który ma na nas bezpośredni wpływ, może nawet wpłynąć na nasze wyniki w firmie – to czym się otoczymy w naszym home office, ma teraz wielkie znaczenie.

Trend home office będzie z nami  z pewnością w 2020/2021 roku i połączymy go z drugim trendem, który szumnie wkracza w nasze przestrzenie domowe – Biophilic design, czyli otaczanie się naturą, która wycisza, relaksuje i odstresowuje.

Nowoczesne firmy takie jak Apple, Google i Amazon, dużo inwestują w elementy projektowania Biophilic. Wprowadzenie elementów tej idei w projektowaniu przestrzeni biurowej poprawia koncentrację pracowników, ich zaangażowanie, kreatywność i zdolności poznawcze. Z biura stacjonarnego, wraz z ich nowoczesnymi koncepcjami, przeniesiemy się teraz do naszych domów, w których spędzamy coraz więcej czasu.

Dołącz do nas