Madonna film
Madonna film

Universal wstrzymuje filmową biografię Madonny?

Chociaż od 2022 roku szczegóły filmowej biografii Madonny są trzymane w tajemnicy, film jest gorąco komentowany w mediach – od plotek o 11-godzinnych przesłuchaniach tanecznych „Madonna Boot Camp” po niekończące się rozmowy o tym, jaka wschodząca gwiazda zagra legendarną artystkę muzyczną w historii. Trwało to od czasu, gdy Universal ujawnił, że trwają prace nad filmem biograficznym Madonny. Tuż przed ogłoszeniem trasy koncertowej Madonny, nowojorski tygodnik Variety, doniósł jednak, że długo oczekiwany projekt nie jest już w fazie rozwoju. Wiadomości nadeszły zaledwie kilka dni po tym, jak gwiazda ogłosiła swoją światową trasę koncertową.

Madonna filmowa biografia

Pierwsze pogłoski o pracach nad filmową biografią Madonny

Pierwsze informacje o filmie pojawiły się w 2017 roku, po tym, jak Universal ujawnił plany wyprodukowania filmu. Ogłoszono, że sama Madonna będzie zarówno reżyserować, jak i współtworzyć scenariusz filmu wraz z Diablo Cody. Umożliwiając fanom, wgląd w jej wczesne życie oraz podróż jako artystki, muzyka i tancerki. Głównym tematem tego filmu zawsze będzie muzyka. Muzyka mnie motywowała, a sztuka utrzymywała mnie przy życiu – napisała Madonna w oświadczeniu.

Madonna film biograficzny

Szczegóły projektu ujawniono ponad dwa lata temu, ale niewiele było wiadomo na temat statusu projektu. Pojawiły się za to nagłówki, że Julia Garner, podobno podpisała kontrakt na główną rolę. Po miesiącach sprzecznych plotek o obsadzie, wydawało się, że film biograficzny zaczyna się rozwijać. A jednak nawet wtedy wiele szczegółów filmu pozostało nieznanych, w tym dodatkowa obsada.

Trasa koncertowa Madonny 2023

Według Variety los filmu został rozstrzygnięto pod koniec zeszłego roku – na długo przed ogłoszeniem trasy koncertowej. Chociaż Universal nie wydał oficjalnego oświadczenia w tym temacie, wiadomo, że Madonna pozostaje zaangażowana w opowiadanie swojej historii za pośrednictwem filmu. Szczegóły jednak są nieznane.

Chociaż być może będziemy musieli poczekać trochę dłużej na film biograficzny Madonny, fani otrzymali niedawno nowy powód do radości. Niebawem rusza światowa trasa koncertowa piosenkarki „Like A Virgin”, która rozpocznie się w Vancouver 15 lipca 2023 roku. Bilety na koncerty w Nowym Jorku, Londynie i Paryżu już wyprzedano.

Dołącz do nas