prada kampania torebki ombre 2023
prada kampania torebki ombre 2023

Torebki Prada w kolorze ombre na wiosnę 2023

Kiedy dynamiczny duet Miuccia Prada i Raf Simons zaprezentował nowe torby w 2022, wydawało się, że będzie to kierunek marki. Para kontynuowała współczesną eksplorację emblematycznych kodów, wymyślając je na nowo w nowych kształtach i formach.

Niezwykle elegancka torba Prada Supernova zadebiutowała na sezon jesień 2022. W klasycznym, ale nowoczesnym stylu również w wersjach, wzbudzających odrobinę nostalgii. Modele ze skóry ombre przypominały popularne torby Prady Ombre Glace z 2000 roku, a teraz Prada rozszerza tę technikę o nowe wersje, które są zachwycająco efektowne.

kolekcja-toreb-prada-ombre-2023

Obsesja świata mody na punkcie ombre

Ombre to technika, która dodaje niepowtarzalnego stylu torebce, ale trudno jest ją również dobrze wykonać. Przejście z jednego koloru do drugiego trzeba zrobić bardzo dokładnie. Płynny gradient nie może być smugowy ani odcięty od bazowego koloru. Prada robi to perfekcyjnie. I po raz kolejny przykuwa uwagę, oszałamiającymi wersjami niektórych swoich najpopularniejszych toreb, jak na przykład Saffiano, w różnych odcieniach ombre.

Kolekcja toreb Prada wiosna 2023 jest już dostępna w sprzedaży.

Dołącz do nas