Tommy Hilfiger disney kolekcja 2023
Tommy Hilfiger disney kolekcja 2023
Tommy Hilfiger disney kolekcja 2023

Tommy Hilfiger celebruje 100. rocznicę Disneya, nową limitowaną kolekcją

Na 100. rocznicę Disneya, Tommy Hilfiger nawiązał współpracę ze światem Mickey and Friends. Współpraca zaowocowała kapsułową kolekcją zatytułowaną „Disney x Tommy”. Kolekcja pełna jest bajkowych ilustracji, przedstawiających Myszkę Miki i jego świtę. W tym Myszkę Minnie, Plutona, Goofy’ego, Kaczora Donalda i Kaczkę Daisy, w serii zabawnych sylwetek.

Obszerny asortyment obejmuje 94 elementy odzieży męskiej i damskiej. 42 style odzieży dziecięcej i 14 projektów adaptacyjnych. Całość skupia kwintesencję postaci Disneya na koszulkach, chinosach i marynarkach, w tym z żakardowymi nadrukami z zupełnie nowym monogramem „TH”.

Disney x Tommy bajkowa kolekcja

Nadruki oddają hołd oryginalnemu rzemiosłu artystów Disneya z ręcznie rysowanymi szkicami i plamami atramentu. Manga Mickey jest przedstawiony na koszulach i sukienkach koszulowych. Z kolei charakterystyczne kropki Minnie ożywiają koszulkę do krykieta i tkany sweter. Seria Adaptive obejmuje T-shirty, koszulki polo i sukienki z wygodnymi zapięciami na magnesy.

Tommy Hilfiger Disney 1

Ikoniczna rocznica, kultowa marka i współpraca z ich najbardziej kultowymi postaciami – nie ma lepszego sposobu, aby dołączyć do fanów na całym świecie w świętowaniu 100-lecia Disneya. Powiedział Hilfiger w oświadczeniu. Zderzenie Mickey and Friends z DNA marki Tommy Hilfiger było jedną z naszych najfajniejszych dotychczas kolaboracji. To kolekcjonerska edycja naszych ulubionych klasyków.

Disney i Tommy Hilfiger to dwie ukochane marki, które wywarły wpływ na kulturę w skali globalnej. Kolekcja Disney x Tommy jest prawdziwym świętem 100-lecia Disneya. Prezentuje kreatywność i opowiadanie historii, z których słyną zarówno Disney, jak i Tommy Hilfiger.

Kolekcja Disney x Tommy jest już dostępna w sklepie internetowym marki.

Dołącz do nas