Księżycowy Nowy Rok w znaku królika 2023 | Fashion, Beauty | Year of The Rabbit

Szczoteczka soniczna do twarzy Purederm Hebe, czy warto ją kupić?

purederm szczoteczka sooniczna hebe
5

Bezdyskusyjnie, każdy chce mieć zdrową, gładką i atrakcyjną skórę. Dlatego nawilżamy, odżywiamy, tonujemy… aby wyglądała pięknie. Również każdy kto doba o swoją skórę, wie jak ważne jest jej oczyszczanie. W tym pomagają nam różne produkty, a w nich urządzenia, jak chociażby szczoteczka soniczna do twarzy.

Odkąd na forach i blogach urodowych pojawiła się szczoteczka soniczna Foreo, świat urody oszalał na punkcie tego urządzenia. Ale cena Foreo może być dla niektórych poza zasięgiem domowego budżetu. W sklepach i drogeriach pojawiło się wiele „zamienników” a w nich, dostępna chociażby w drogerii Hebe, szczoteczka soniczna Purederm. Ale czy rzeczywiście działa i czy warto ją kupić?

Co to jest szczoteczka soniczna do twarzy?

To wodoodporne urządzenie do oczyszczania, które może usuwać nawet do 99,5% zanieczyszczeń, a w tym przede wszystkim pozostałości makijażu. Wydaje się banalne, bo przecież podobnie mają działać podstawowe płyny do demakijażu twarzy… gdzie więc tkwi fenomen w stosowaniu szczoteczki sonicznej?

Klucz tkwi w mikrodgraniach pulsacyjnych

Zacznijmy od specjalnie zaprojektowanych silikonowych wypustków w szczoteczkach, które delikatnie pulsują i usuwają martwy naskórek oraz odblokowują pory. Pomyśl teraz o swojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej, która zawsze zaczyna się od oczyszczania. Czy jesteś w stanie wacikiem lub dłonią wykonać pulsacyjne ruchy i dotrzeć nimi do maleńkich porów skóry?

Ale to nie wszystko. Szczoteczki soniczne do mycia twarzy mają jeszcze jedno działanie – masują i rozluźniają mięśnie. Ale czy to rzeczywiście działa? Chociaż nie możemy porównać szczoteczki soniczniej Purederm do kultowej Foreo, czy innych marek, możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że ta szczoteczka działa. I z pewnością odczujesz oraz zobaczysz różnice w pielęgnacji twarzy.

Jakie daje efekty szczoteczka soniczna do twarzy Purederm?

Purderem wykorzystuje podobne mikrodrgania jak Foreo. Różni się natomiast, między innymi, kształtem i wypustkami (na marginesie jak wiele innych szczoteczek). Przyglądając się Foreo i innym szczoteczkom sonicznym, można łatwo zauważyć, że każda może mieć inny układ wypustków. Jakie to ma rzeczywiście znaczenie, trudno nam ocenić, ale… mimo początkowego sceptycznego podejścia do szczoteczki Purederm, zauważyliśmy:

Dokładniejsze oczyszczenie twarzy

Mniej zanieczyszczeń w porównaniu do manualnego demakijażu bez użycia szczoteczki. Widać to było chociażby po umyciu twarzy płynem i przetarciu jej ponownie wacikiem z płynem miceralnym. Po użyciu szczoteczki było na waciku mniej pozostałości po makijażu, za każdym razem.

Wygładzenie skóry

Po myciu szczoteczką wyraźnie skóra byłą gładsza a pory oczyszczone i zamknięte

Zaskórniki niemal całkowicie zniknęły

Skóra była mniej napięta po umyciu szczoteczką w porównaniu do mycia bez niej

Lepsze wchłanianie kosmetyków po demakijażu

Skóra dosłownie chłonęła kosmetyki, które były na nią nakładane po oczyszczeniu skóry szczoteczką

Masaż i działanie przeciwstarzeniowe

Masaż twarzy i rozluźnianie napiętych mięśni, które powodują zmarszczki mimiczne, ma dobroczynny wpływ na skórę. Szczoteczka soniczna ma funkcję masowania, ale szczerze pisząc, rzadko jej używaliśmy. Samo oczyszczanie pobudza mikrokrążenie i rozluźnia mięśnie. Masaż stosowaliśmy od czasu do czasu i uważamy, że nie daje dodatkowych efektów. Natomiast, chodź to zabrzmi niewiarygodnie, uparta głęboka zmarszczka mimiczna na czole naszej testerki, zmniejszyła się odkąd zaczęła używać szczoteczki sonicznej w podstawowej funkcji. Zauważyliśmy również wygładzenie bruzd nosowo-wargowych

Czy watro ją kupić?

Za tę cenę, na pewno tak. Jeśli dotychczas manualnie oczyszczałaś twarz, na pewno zobaczysz różnicę. Choć podchodziliśmy do niej dość sceptycznie, efekty nas zaskoczyły. Dokładne oczyszczanie twarzy, to znaczy, takie które dogłębnie oczyszcza pory, odkąd używamy szczoteczki, nie jest już potrzebne agresywnym myciem czy złuszczaniem. Szczoteczka soniczna Purederm zdecydowanie oczyszcza twarz znacznie dokładniej niż manualny demakijaż i to po prostu widać. Dodatkowo delikatnie masuje i rozluźnia mięśnie, które mogą powodować zmarszczki mimiczne. Mamy również wrażenie, że je nieco zmniejszyła. Krótko: polecamy!

Szczoteczka soniczna do twarzy Purederm Hebe, czy warto ją kupić?
Polecamy!
5

Dołącz do nas