dyson supersonic suszarka
dyson supersonic suszarka

Suszarka do włosów Dyson Supersonic, czy warto ją kupić?

Jeśli masz kręcone włosy, które po myciu długo schną, a w wilgotny dzień twój look prezentuje coś pomiędzy pudlem a afro… Zrozumiałe jest, że obietnica lśniących, gładkich włosów, brzmi jak zdobycie szczytu Mount Everestu bez wysiłku.

Producent zapewnia, że dzięki suszarce Dyson gładkość włosów zwiększa się o 75%, połysk nawet o 132% a puszenie włosów zmniejsza aż o 61%”. Suszarka ma też chronić włosy przed zniszczeniem, susząc je szybciej niż jakakolwiek inna suszarka… Sprawdźmy!

Jak działa suszarka do włosów Dyson Supersonic?

Technologia zastosowana w Supersonic jest tak innowacyjna, jak na to wygląda – design jest nowatorski i robi wrażenie. Marka Dyson sporo zainwestowała w stworzenie Supersonic i podjęła współpracę z inżynierami, aby całkowicie przeprojektować koncepcję tradycyjnej suszarki do włosów. Czym więc różni się Dyson Supersonic od zwykłej suszarki?

Bezszczotkowy silnik

Suszarka do włosów Dyson wykorzystuje nowatorski, bezszczotkowy silnik cyfrowy. Jest on znacznie mniejszy i lżejszy niż w tradycyjnych suszarkach oraz bardzo cichy. Przepływ powietrza wspiera technologia Air Multiplier marki Dyson. Ale co to oznacza w praktyce? Będziesz o wiele szybciej suszyć włosy nawet na niskim poziomie suszenia.

Silnik suszarki do włosów w uchwycie

Niewielki silnik znajduje się w uchwycie suszarki, a nie w głowicy. Jest lżejszy i mniejszy w porównaniu do większości suszarek. Powietrze doprowadzane jest przez filtr w dolnej części uchwytu suszarki i usuwane przez niewielkie otwory wentylacyjne. Nie musisz się już martwić o to, że włosy zaplączą się w urządzeniu. Ta technologia chroni również włosy przed spaleniem i wyciąganiem splątanych pasm z silnika.

Akcesoria

W zestawie znajdują się dwa koncentratory i dyfuzor z mocowaniem magnetycznym do głowicy suszarki, zapomnisz więc o irytującym dopasowywaniu łączników. Suszarka jest również wyposażona w praktyczną antypoślizgową matę i uchwyt do przechowywania.

Czy suszarka do włosów Dyson Supersonic uszkadza włosy?

Marka Dyson zapewnia, że Supersonic jest bezpieczniejsza dla włosów niż tradycyjne suszarki. Zaprojektowano ją tak, aby chronić je przed uszkodzeniami. Czujnik termiczny w Supersonic mierzy temperaturę powietrza ponad 40 razy na sekundę, więc stale reguluje temperaturę, aby chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi ciepłym powietrzem.

Czy suszarka do włosów Dyson Supersonic ma jakieś wady?

Suszarka Dyson jest niewątpliwie innowacyjna i skuteczna, ale nie jest pozbawiona wad. Oto kilka uwag:

Przyciski

Elementy sterujące suszarki ulokowano pod dyszą. Wymaga to kilku ruchów i naciśnięć, aby zmienić ustawienia. Ale za to nie zmienisz przypadkowo ustawień podczas suszenia włosów. Dodatkowa funkcja blokady chłodzenia jest bardzo wygodna. Nie musisz przytrzymywać przycisku przez cały czas.

Kabel zasilający

Długi kabel jest przydatny, ale znacznie bardziej masywny niż w zwykłej suszarce. Nie chowa się również, ani nie ma uchwytu do przechowywania.

Wygoda użytkowania

Supersonic waży niewiele, ale elegancki wygląd oznacza, że ​​uchwyt nie jest wyprofilowany, jak w innych suszarkach do włosów. Może być nieporęczny.

Czy warto kupić suszarkę Dyson Supersonic?

Suszarka do włosów marki Dyson dosłownie „zdmuchnęła” konkurencję, jeśli chodzi o szybkość suszenia, cichą pracę silnika i innowacyjne rozwiązania. Jeśli szukasz nowej suszarki do włosów i masz jakieś oszczędności w portfelu, testy konsumenckie potwierdzają, że jest to najlepsza suszarka do włosów, jaką aktualnie możesz kupić.

dyson supersonic suszarka
Ocena Home Sugar
Polecamy dla tych, którzy mają trudne do układania włosy
Z suszarki będą zadowolone osoby, które borykają się z grubymi, kręconymi, puszącymi się włosami. Suszarka Dyson będzie dobrą inwestycją na wiele lat.
Design
Obietnice producenta
Ergonomia
Szybkość suszenia
Plusy
szybkość suszenia
design
zaawansowana technologia
ochrona włosów
Minusy
ergonomia
cena
4.5
90

Dołącz do nas