najpiękniejsze naszyjniki dla kobiety prezent

5 naszyjników na Walentynki dla niej od niego… Perełki do 300 zł

Nic tak symbolicznie nie mówi “Kocham cię” jak coś błyszczącego, mieniącego się i sentymentalnego. Właśnie dlatego kamienie szlachetne, złoto i srebro są idealnym prezentem dla niej na Walentynki.

Biżuteria ma wyraźną przewagę nad różami, czekoladą i szampanem. Można wybrać błyskotkę dla każdego, bez względu na gust i styl życia. A możliwości wyboru są ogromne – od niedrogich drobiazgów po bardziej wyszukaną i elegancką biżuterię, którą można przekazywać z pokolenia na pokolenie. Niezależnie od tego, co wybierzesz, biżuteria, zawsze będzie mile widzianym, trafnym prezentem dla Twojej ukochanej. A teraz wyobraź ją sobie w zmysłowej bieliźnie i biżuterii, którą jej podarujesz…

Biżuteria na prezent na Walentynki dla niej

Naszyjnik z zawieszką w kształcie serca owiniętego różą

Dla prawdziwej królowej

Ocena na Amazon: 4,5-5
Marka: Lekani
Cena: 149,06zł

Naszyjnik ze szlifowanego austriackiego kryształu w kształcie serca, otoczony różą, symbolizuje prawdziwą i wieczną miłość. Ten elegancki dodatek jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Naszyjnik pokryto różowym złotem i błyszczącymi kryształkami, a dzięki specjalnej technice szlifowania jest bardzo lśniący. Róża, która otacza serce, mieni się diamentem z każdej perspektywy.

Materiał: Łańcuszek i zawieszkę naszyjnika wykonano ze srebra najwyższej próby 925. Pokryty wysokiej jakości platyną. Bezpieczny dla skóry, nie traci połysku.

Elegancki srebrny naszyjnik z zawieszką z w kształcie czerwonego serca

Dla kobiet, które cenią jakość

Ocena na Amazon: 4,6-5
Marka: DEPHINI 
Cena: 223,38zł

Ten elegancki naszyjnik ozdobiono wysokiej jakości kryształami cyrkonii sześciennej. Materiał, z którego go wykonano, jest bezpieczny dla ciała i nie zawiera żadnych szkodliwych składników – niklu, ołowiu ani alergenów. Elegancki i olśniewający. Przyciąga wzrok nowoczesnym wyglądem.

Materiał: wykonany ze srebra najwyższej próby 925. Ozdobiony wysokiej jakości kryształami cyrkonii sześciennej. Bezpieczny dla ciała.

Lańcuszek-damski-różowe-zloto-naszyjnik-w-ksztalcie-serca

Naszyjnik z zawieszką w kształcie serca i skrzydłami anioła

Dla aniołków

Ocena na Amazon: 4,5-5
Marka: CDE
Cena: 199,28zł

Ten elegancki naszyjnik wykonano z różowego złota, zdobi go kryształowe serce w kolorze różowym. Jego subtelny design nawiązuje do skrzydła anioła, które symbolizuje ochronę miłości. Elegancki i uniwersalny dodatek do każdej stylizacji Twojej ukochanej.

Materiał: platyna – najcenniejsza z metali szlachetnych. Nie zawiera ołowiu ani niklu.

Srebrny naszyjnik z zawieszką w kształcie serca z kryształkami cyrkonii

Dla minimalistek

Ocena na Amazon: 4,7-5
Marka: DEPHINI 
Cena: 176,80zł

Prosty i elegancki zarazem wisiorek wykonany ze srebra, ozdobiony cyrkoniami i delikatnym, przezroczystym kryształem w kształcie serca. Idealny dla kobiet ceniących skromną, ale elegancką biżuterię.

Materiał: srebro najwyższej próby 925

Klasyczny srebrny naszyjnik w kształcie serca

Dla subtelnych kobiet

Ocena na Amazon: 5
Marka: HJZWTS
Cena: 156,00zł

25 małych cyrkonii tworzy piękny łańcuszek w kształcie serca, który błyszczy niczym diament. Elegancka klasyka, która spodoba się subtelnym kobietom. Zapakowany w eleganckie pudełko na biżuterię, które sprawia, że ​​prezent jest jeszcze bardziej szlachetny i elegancki.

Materiał: naszyjnik wykonano ze srebra o próbie 925, pokrytego platyną i ozdobionego wysokiej jakości cyrkoniami, które bardzo jasno błyszczą. Łańcuszek i zawieszka nie zawierają niklu i nie powodują reakcji alergicznych.


DEPHINI-Naszyjnik-z-czerwonym-sercem-Srebro-próby-925
Lańcuszek-damski-różowe-zloto-naszyjnik-w-ksztalcie-serca
HJZWTS-srebrny-Naszyjniki-Czterolistna-Koniczyna

Dołącz do nas