sex w wielkim mieście serial
sex w wielkim mieście serial

Serial “Sex w wielkim mieście” obchodził swoje 25-lecie

6 czerwca 1998 r. HBO wyemitowało odcinek pilotażowy, który przekształcił się w najbardziej kultowy serial telewizyjny prowadzony przez kobiety – “Sex w wielkim mieście”. Serial nadal służy jako podstawa trendów w modzie, seksie i spełnieniu wielu kosmopolitów.

Skupiony na życiu seksualnym czterech kobiet, mieszkających na Manhattanie, “Sex w wielkim mieście”, zakończył się 94 odcinkami w ciągu sześciu sezonów. Poza tym: 2 filmy, 2 telewizyjne spin-offy, 18 nagród i niezliczona ilość rekwizytów mody wybranych przez wielokrotnie nagradzaną stylistkę Patricię Field.

25-lecie serialu “Sex w wielkim mieście”

Serial obchodził we wtorek (6 czerwca) swoje 25-lecie, a obsada znalazła kreatywne sposoby na upamiętnienie tego kamienia milowego. Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon, a nawet Kim Cattrall, okazywały małe dowody uznania dla swoich legendarnych ról.

Kristin Davis, która grała Charlotte York-Goldenblatt, napisała na Instagramie: Trudn uwierzyć, że to już 25 lat! Uważam się za najszczęśliwszą osobę na świecie, mogąc być częścią tej historii, która łączy tak wielu z nas. To było i nadal jest RADOŚCIĄ!”. A Sarah Jessica Parker, która grała Carrie Bradshaw, kwintesencję nowojorskiej felietonistki i słynnej miłośniczki butów, podzieliła się swoim pamiętnym momentem. Aktorka opublikowała zdjęcie swojego charakterystycznego złotego naszyjnika „Carrie”.

Reszta obsady również postanowiła okazać trochę miłości temu przebojowemu serialowi. Oficjalne konto na Instagramie “And Just Like That” (Tak po prostu), zamieściło post „25 wspaniałych lat”. Wspomnienia z serialu zostały podpisane słowami: A oto kolejne wspaniałe lata.

Dołącz do nas