selena gomez The Soft Pinch Lip Oil
selena gomez The Soft Pinch Lip Oil

Nowy błyszczyk do ust Seleny Gomez  – The Soft Pinch Lip Oil wyprzedał się błyskawicznie

To prawda: Selena Gomez stworzyła kolejny wirusowy produkt kosmetyczny. Jest to drugi produkt w serii Soft Pinch firmy Rare Beauty, po bardzo udanym i uwielbianym Liquid Blush. Poznaj The Soft Pinch Lip Oil, który ma obecnie 83,7 miliona wyświetleń na TikToku (i wciąż rośnie).

Chociaż nie jest jeszcze dostępny w Polsce, dodaj go już na swoją listę kosmetyków must have w tym roku, bo lada chwila pojawi się w drogeriach. Tymczasem, mieliśmy okazję przyjrzeć się mu bliżej.

The Soft Pinch Lip Oil rare recenzja

Soft Pinch Tinted Lip Oil by Selena Gomez

The Soft Pinch Tinted Lip Oil, jest dostępny w ośmiu subtelnych i uniwersalnych odcieniach – chłodnych różach, fioletach i stonowanych jagodach. I podobnie jak jego poprzednik, jest łatwy w użyciu i wygląda naturalnie. Konsystencja olejku do ust Soft Pinch plasuje się gdzieś pomiędzy tradycyjnym olejkiem do ust, błyszczykiem i żelem. To najłatwiejszy do zbudowania i spersonalizowany produkt do pokrycia ust, jaki testowaliśmy do tej pory. Jednym lekkim przesunięciem nadaje połysk – zauważalny, ale skromny. Można go nakładać warstwami do krycia na poziomie szminki.

Trwałość na piątkę z plusem

Jeśli nie jesteś fanką ponownego nakładania produktów do ust, olejek do ust Soft Pinch będzie dla Ciebie idealny. Kiedy połysk zniknie, nadal będziesz mieć zdrowo wyglądający, pełen życia kolor. A dzięki składnikom, takim jak nasiona jojoba i olej z nasion słonecznika, które zapewniają nawilżającą barierę i ochronę antyoksydacyjną, nie wysycha i nie tworzy plam.

I tym sposobem, ten olejek do ust stał się jednym z naszych ulubionych produktów do makijażu tego roku. Mimo że dopiero został wprowadzony na rynek, jest już całkowicie wyprzedany na stronie internetowej Rare Beauty. Zapowiada się więc kolejny kosmetyczny hit.

5
selena gomez The Soft Pinch Lip Oil

Dołącz do nas