fbpx

Nowe spojrzenie na kosmetyki: The Ordinary

Jeśli dbasz o siebie i śledzisz nowości kosmetyczne, w naszym przeglądzie innowacyjnych kosmetyków, wybieramy takie marki. Linia The Ordinary., stawia na jakość i rzetelność. To najlepsza droga do pięknej skóry!

The Ordinary to nasz faworyt w innowacji. Pod tą linią kryje się laboratorium DECIEM. Ich pionierskie kosmetyki z prostym składem, nie opierają się tylko na znanych technologiach, ale też na uczciwości i rzetelności.

Technologie w kosmetyce określamy jako przełomowe, ale często strategie cenowe wprowadzają odbiorców w błąd, co to znaczy? Na przykład, kupując produkt, przepłacamy za jego dodatkowy skład lub produkt ma nieadekwatne stężenie składników do ceny.  

Nowe spojrzenie na kosmetyki The Oridnary…

Misją marki jest uczciwie wprowadzanie kosmetyków na rynek, opartych na najnowszych technologiach, ale też po uczciwych cenach. Dlatego kosmetyki The Ordinary, jak i inne linie DECIEM, mają prosty skład, wykorzystujący najważniejsze składniki w odpowiednich stężeniach. Te same składniki często znajdziemy w profesjonalnych kosmetykach w zawrotnych cenach. Opakowania produktów są wolne od marketingowych informacji.

Wszystkie kosmetyki DECIEM, we wszystkich markach, w tym The Ordinary, są wolne od parabenów, siarczanów, oleju mineralnego, metylochloroizotiazolinonu, metyloizotiazolinonu, olejów zwierzęcych, barwników ze smoły węglowej, formaldehydu, rtęci, oksybenzonu. DECIEM nie testuje składów na zwierzętach i nie płaci za to innym. Z tego powodu żadna z marek laboratorium nie jest sprzedawana w Chinach, których regulacje na to nie pozwalają.

Redakcja HomeSugar.pl przetestowała większość kosmetyków The Ordinary na własnej skórze – potwierdzamy ich skuteczność i wysoką jakość!

Więcej artykułów
Tym sneakersom się nie oprzesz – Nike SB’s „Chunky Dunky” Ben & Jerry’s