Good Girl Blush perfumy
Good Girl Blush perfumy
Good Girl Blush perfumy

Premiera: perfumy Good Girl Blush – zapach kobiecości

Carolina Herrera kontynuuje swoją kwitnącą eksplorację współczesnej kobiecości, wydając wodę perfumowaną Good Girl Blush. Ten świeży rozdział w historii Good Girl to ekscytujący przeciwstawny akord między energią i mocnym działaniem dwóch różnych ekstraktów nuty bazowej ze zmysłową wanilią z romantycznym akcentem piwonii i dwiema różnymi wersjami promiennego Ylang Ylang w jego centrum.

Good Girl Blush jak pachnie zapach kobiecości?

Główną zasadą osobowości Good Girl jest atmosfera dwoistości. Jest pachnącym wyrazem wewnętrznego świata, który każda kobieta nosi w sobie. I dotyczy jej zdolności do bycia jednocześnie zmysłową i silną, instynktowną i inteligentną, romantyczną i potężną. Nad nową edycją, perfumiarz Quentin Bisch, współpracował ze swoimi kolegami, Shyamala Maisondieu i Christophe Raynaud.

GOOD GIRL BLUSH

Wykorzystanie różnych ekstraktów tego samego składnika było genialnym sposobem na głębsze zgłębienie historii Good Girl. Perfumiarze nie tylko stworzyli słoneczną olfaktoryczną eksplozję, kontrastując ze sobą składniki. Ale także znaleźli sposób na stworzenie uzupełniających się akcentów zapachowych w obrębie każdego składnika. Pracowaliśmy już z gourmandową stroną wanilii w poprzednich wersjach Good Girl. Więc użycie dodatkowej ekstrakcji o pudrowym zapachu było idealnym sposobem na podkreślenie różu. Mówi Quentin Bisch. Jeśli chodzi o Ylang Ylang: mieliśmy jasność samego płatka kwiatu. A używając obok niego Absolutu, mogliśmy bawić się głębszą, bardziej narkotyczną i zmysłową stroną tego uwodzicielskiego kwiatu.

Aby stworzyć efekt piwonii, w obszernym kwiatowym bukiecie Good Girl Blush, perfumiarze pracowali z naukowymi cząsteczkami zmieszanymi z przetworzoną wodą różaną. Ta technika, która pozostaje wierna zapachowi naturalnej piwonii, zapewnia, że ​ jej zapach w pełni rozkwitnie w perfumach i wydłuży czas ich utrzymywania się na skórze.

Good Girl Blush zapach, który uwodzi

Symbiotyczna gra fasetek staje się tańcem między składnikami. A dla perfumiarzy, Ylang Ylang, jako kolejny kwiat w sercu zapachu, był naturalną kontynuacją białego jaśminu, który odegrał tak ważną rolę w oryginalnym Good Girl. Wszystkie zapachy z linii Good Girl mają w sobie wybuchową, potężną kobiecość w postaci szpilki, która swoją absolutną siłą może rozbić szkło. A w świecie perfum biały Ylang Ylang jest uważany za egzotyczną siostrę jaśminu. To uwodzicielski, słoneczny zapach z pikantnymi nutami, które przywołują dalekie podróże i pełne przygód, fantazje. Genialna, promienna nowa interpretacja Good Girl.

Dołącz do nas