Miu Miu kampania 2023
Miu Miu kampania 2023

Premiera: Miu Miu kolekcja wiosna/lato 2023

HS poleca

Historia zaprezentowana w nowej kolekcji Miu Miu na wiosnę/lato 2023, podkreśla indywidualną osobowość każdego z nas. W kampanii, sfotografowanej przez Zoë Ghertner, udział wzięły interdyscyplinarne talenty, w tym Ever Anderson Achol Ayor, Emma Corrin, Kendall Jenner, Esther McGregor, Quintessa Swindell, Karolin Wolter i Lim Yoona.

Lato wiosna kolekcja Miu Miu 2023
Wiosna kolekcja Miu Miu, 2023

Kolekcja emanuje odwagą, chęcią rzucenia wyzwania konwenansom oraz wyjątkowym pięknem i wyczuciem stylu. Miu Miu nawiązuje do kultowych motywów marki. Archetypy garderoby, w tym dopasowane marynarki, szorty, spodnie, spódnice i koszule, odnoszą się do odzieży sportowej i wierzchniej. Część ubrań ozdobiono dużymi naszytymi kieszeniami w stonowanej palecie kolorów.

Miuccia Prada nieustannie poszukuje nowych, współczesnych koncepcji atrakcyjności i uroku w ubraniach. W swoich kolekcjach podkreśla swoją rzadką, trafną umiejętność rozumienia mody i jej znaczenia. Wiosenna edycja kolekcji Miu Miu daje nam swobodę bycia poważnym, ale figlarnym, delikatnym, ale potężnym, wystrojonym, ale dyskretnym, dokładnie wtedy, kiedy tego chcemy.

Moda kolekcja Miu Miu 2023 wiosna lato
Kolekcja Miu Miu 2023

Kolekcja wiosna/lato Miu Miu jest dostępna w sklepach stacjonarnych i online od stycznia 2023 roku.

Dołącz do nas