Gucci-Cosmogonie-moda-trendy
Gucci-Cosmogonie-moda-trendy

Premiera: Gucci Cosmogonie Cruise 2023

Włoski dom mody przedstawia kampanię Gucci Cosmogonie Cruise 2023. Kuratorem projektów jest Gucci Alessandro Michele, który po odejściu ze stanowiska dyrektora kreatywnego, nadal koordynuje przyszłe kampanie i kolekcje. W tej kampanii dyrektorem artystycznym został Christopher Simmonds, przy współpracy z fotografami Mertem i Marcusem.

Kampania odzwierciedla wizerunek flamandzkiego renesansu. Inspiracją byli znani w kulturze włoskiej malarze, filozofowie i poeci. Całość żongluje między przeszłością i teraźniejszością, rzucając światło na niezliczone historie splecione razem. Za oprawę wizualną kampanii odpowiadają modele Adedayo Atiba, Joep, Joel Lumbroso i David Ge.

Kolekcja Gucci Cosmogonie z nową torebką Aphrodite

Kolekcja obejmuje szeroką gamę ubrań, w tym tweedowe spodnie oraz asortyment wełnianych i futrzanych płaszczy. Charakteryzują ją projekty inspirowane szesnastowiecznymi koszulami z marszczeniami, sylwetkami i wzorami z lat 40. i 70. XX wieku. Gwiazdą programu jest nowa torebka na ramię Aphrodite, dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Wykonano ją z miękkiej skóry i ozdobiono emblematem Double G – kod pierwotnie wprowadzony w latach 70., oraz wzbogacono o dwa paski na ramię – jeden ze skóry, drugi ze złotym łańcuszkiem Gucci.

Gucci Cosmogonie zaprezentowano w ubiegłym roku na tle historycznego Castel del Monte we Włoszech. Spektakl połączył estetykę z odległych epok z teraźniejszością. Kolekcja jest już dostępna w sprzedaży w sklepach stacjonarnych i online.

  • Gucci-Cosmogonie-moda-trendy
  • Gucci-Cosmogonie-kolekcja-moda
  • Gucci Cosmogonie kampania

Dołącz do nas