COS pokaz paryż 2023

Pierwszy pokaz COS – kolekcja wiosna/lato 2023

COS zaprezentował swoją pierwszy w historii pokaz w Paryżu, przedstawiając kolekcję Atelier wiosna/lato 2023. Kolekcja obejmowała wyrafinowane stroje od dnia do wieczora, na charakterystycznym, ozdobnym tle XVIII-wiecznego Hôtel d’Évreux na Place Vendôme.

Czerpiąc inspirację z miasta znanego z wyjątkowej haute couture, symbolu francuskiego savoir-faire, kolekcja oddana jest rzemiosłu, uchwycającemu sztukę swobodnego ubierania się na imprezy przez pryzmat COS. Obszerne sukienki z ukrytą konstrukcją wyprowadzono w kolekcji obok współczesnego krawiectwa COS, umacniając wyprawę marki w kierunku odzieży okazjonalnej.

Podejście COS do kolekcji pozostaje proste, ale przemyślane. Zaprojektowana od podstaw, jakość i długowieczność, pozostają podstawą kolekcji. Regulowane elementy zapewniają idealne dopasowanie. Ulepszone techniki krawieckie natomiast, takie jak drapowania, pozwalają na zwiększoną kreatywność i organiczną formę. Ilustrując nienaganną dbałość o szczegóły, która definiuje kolekcję, elementy odzieży męskiej mają te same płynne sylwetki, co odzież damska. Towarzyszą im lekkie bawełniane koszule, ozdobione skomplikowanymi haftami.

Kolekcja COS 2023 lato
Cos 2023 kolekjca
kolekcja cos 2023 wiosna
COS
COS
COS
COS
COS
COS

Dołącz do nas