Perfect Strokes Universal Volumizing Mascara test
Perfect Strokes Universal Volumizing Mascara test

Tusz Perfect Strokes od Rare Beauty jest niezastąpiony latem

5

Znalezienie dobrego tuszu do rzęs jest zawsze warte świętowania, zwłaszcza gdy zapewnia objętość bez pozostawiania grudek. Przetestowałam już setki tuszów do rzęs i chociaż przez lata zakochałam się w wielu, to moje serce skradł tusz do rzęs Perfect Strokes Universal Volumizing Mascara Rare Beauty.

Stworzona przez Selenę Gomez marka kosmetyczna zaprezentowała kilka hitów, w tym błyszczyk The Soft Pinch Lip Oil, który stał się jednym z podstawowych elementów mojego codziennego makijażu. Teraz dodaję na szczyt listy tusz do rzęs Rare Beauty, ponieważ wystarczyła jedna warstwa wegańskiej, wolnej od parabenów formuły, aby moje rzęsy z wiotkich zmieniły się w luksusowe.

Uniwersalny tusz do wszystkich rodzajów rzęs

Marka Rare Beauty stworzyła tusz do rzęs z myślą o wszystkich rodzajach rzęs, a jeśli chodzi o moje rzęsy, uważam, że są one ogólnie dość zwyczajne zarówno pod względem wyglądu, jak i długości. Jednak dzięki tuszowi Perfect Strokes od Rare Beauty moje rzęsy wyglądają na pełniejsze, dłuższe i bardziej wyraziste. Ten imponujący wygląd wytrzymał letnie upały i cały dzień noszenia.

Perfect Strokes Universal Volumizing Mascara
Perfect Strokes Universal Volumizing Mascara Rare Beauty

Efekt bez wysiłku i niespodzianek

Poddałam ten tusz do ostatecznej próby, nakładając go po raz pierwszy w letni dzień. Początkowo nakładając tylko jedną warstwę na każdą z moich rzęs, doceniłam bezproblemową aplikację. Dzięki szczoteczce przeznaczonej do przytulenia każdej pojedynczej rzęsy, mogłam bez wysiłku wykonać makijaż oczu. Nie było potrzeby szarpania ani manewrowania, aby zapewnić gotowy produkt bez grudek.

Moje ulubione tusze do rzęs to takie, które nie wymagają czasu i wysiłku w aplikacji. Nie chcę zajmować się grudkami, resztkami produktu, które ostatecznie przedostają się na moje cienie pod oczami, ani pędzlem, który wymaga artystycznej precyzji. Tusz do rzęs Rare Beauty Universal Volumizing, ułatwia wykonanie makijażu oczu. Niezależnie od tego, czy używam tuszu do wykończenia całej rutyny glam, czy jako produkt solo, gdy chcę odrobiny makijażu. Dzięki niemu jest to proste i zapewnia rezultaty w ciągu kilku sekund.

5

Dołącz do nas