Simone Ashley dior bombaj

Oczy syreny – zmysłowy makijaż Simone Ashley na pokazie Diora, zobacz szczegóły

Pokazy mody Diora zawsze przyciągają uwagę spektakularnymi aranżacjami przestrzeni pokazowej i oczywiście kunsztownymi projektami niezależnie od lokalizacji. Marka na swoje pokazy zaprasza również znane gwiazdy sceny muzycznej i ekranu. Jedną z gości na pokazie Diora w Bombaju była Simone Ashley – aktorka znana z serialu “Sex Education”. Gwiazda ekranu wyglądała olśniewająco w białej sukience i popularnym trendzie w makijażu – oczy syreny. Mocny, natychmiast rozpoznawalny wygląd eyelinera, idealnie pasował do indyjskiego pejzażu pokazu Diora, zwłaszcza w połączeniu z tak elegancką suknią.

Trend w makijażu – oczy syreny (siren eyes)

Makijaż Ashley wykonała artystka i celebrytka Nikki Wolff. Makijażystka rutynowo tworzy stylizacje w makijażu godne nagłówków dla takich gwiazd jak Salma Hayek, Rosie Huntington-Whiteley czy Yara Shahidi. Bliższe przyjrzenie się eyelinerowi Ashley ujawnia, że ​​jest on położony na stonowany, ale mocno błyszczący złoty cień do oczu, który odbija światło. Dzięki temu trikowi rogi eyeliner wydają się ostrzejsze, a zakrzywienie zewnętrznych kącików kredki w górę tworzy efekt liftingu oczu. Ale to, co dzieje się w wewnętrznych kącikach, naprawdę definiuje styl siren eyes. Eyeliner został rozciągnięty w ostre, kanciaste punkty w wewnętrznych kącikach oczu Ashley, tworząc zamkniętą pętlę – sygnaturę syreniego oka.

Odrobina błyszczącego złotego rozświetlacza tuż za tymi punktami potęguje bogaty wygląd Ashley. Nawet jej włosy – długi, zaczesany kucyk, stylizowany przez znanego celebrytę Rio Sreedharan – lśniły blaskiem niczym syrena.

Simone Ashley makijaz
Simone Ashley makijaż – oczy syreny

Dołącz do nas