gucci nowa kampania wiosna 2023

Premiera: kolekcja Gucci wiosna 2023 – Year of the Rabbit

Gucci rozpocznie sezon wiosenny kolekcją inspirowaną chińskim rokiem w znaku królika, który zacznie się w niedzielę 22 stycznia 2023 roku i potrwa do 9 lutego 2024 roku. Chiński rok królika, nazywany też Świętem Wiosny, symbolizuje dobrą energię, harmonię i spokój. Film i zdjęcia do kampanii, zostały zrobione przez Maxa Siedentopfa. Sceneria przedstawia kolorowe pola, ozdobione bujnymi, kolorowymi kwiatami oraz modeli i zabawne króliki, zwiastujące nadejście wiosny. Motywem przewodnim zdjęć jest, królik, który podąża za grupą przyjaciół, na piękne kwitnące pole, symbolizujące nadzieję. Istna rozkosz dla oczu!

  • kampania gucci wiosna/lato 2023
  • gucci wiosna lato 2023
  • gucci 2023 kampania wiosenna
  • gucci rok królika kampania 2023

Gucci świętuje chiński Rok Królika w Księżycowym Nowym Roku

Kapsułowa kolekcja Gucci Lunar New Year 2023 to istny powiew świeżości, inspirowana wiosną i nowymi początkami. Ubrania ozdobiono kolorowymi wzorami, motywami „GG” i, oczywiście, króliczkami. Przede wszystkim są to bluzki i spódnice we wzór lilii wodnych, które wykonano z wysokiej jakości jedwabiu. W kolekcji męskiej znajdą się marynarki i koszule, również ozdobione króliczymi nadrukami, nawiązującymi do roku królika. W akcesoriach dostępne będą zegarki i poduszki oraz torebki Gucci Horsebit z 1955 r., w różnych kolorach i wzorach.

Sprzedaż kolekcji wiosnnnej Gucci Lunar New Year 2023 w wybranych sklepach, stacjonarnie i online, rozpocznie się wraz z rozpoczęciem Chińskiego Roku Królika, 22 stycznia 2023 roku. Bądźcie czujni!

Dołącz do nas