Naomi Campbell 2023
Naomi Campbell 2023

Naomi Campbell w przepięknych sukniach świętuje urodziny

Aktywistka, supermodelka i ikona mody Naomi Campbell to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na całym świecie. Jako bliska przyjaciółka marki BOSS i jedna z jej kluczowych światowych ambasadorek, Naomi, jest uosobieniem prawdziwej “szefowej”, która wyróżnia się przełomową i bogatą karierą w modzie. Z swoich okazji urodzin, modelka wiele razy wspierała organizacje filantropijne. Przyjęcia są znane jako duże wydarzenia, przyciągające różnorodne gwiazdy i VIP-ów z różnych dziedzin.

22 maja marka BOSS i Daniel Grieder, CEO HUGO BOSS, zorganizowali ekskluzywną kolację z okazji urodzin Naomi. Po wydarzeniu odbyło się after party w Villa Julia w Cannes we Francji.

Naomi jest prawdziwym szefem i wzorem do naśladowania dla wielu. Oprócz tego, że jest ikoną mody, jest orędowniczką różnorodności, inkluzywności i znaną filantropką. Dlatego doskonale ucieleśnia wartości naszej marki BOSS. To dla nas wielki zaszczyt, że możemy gościć urodziny Naomi w Cannes. Powiedział Daniel Grieder, dyrektor generalny HUGO BOSS.

Naomi zachwyciła, gdy pojawiła się na przyjęciu w złotej, ręcznie haftowanej sukni do ziemi. Suknia miała zapierający dech w piersiach dekolt w kształcie litery V z dwoma krzyżującymi się ramiączkami, zdobiącymi jej lewe ramię. Następnie Naomi przebrała się w białą, sięgającą podłogi sukienkę z odważnymi wycięciami w talii i asymetrycznym szalem, sięgającym do podłogi, który wykończono uroczymi frędzlami.

W przyjęciu wzięło udział wielu znakomitych gości. w tym Leonardo Di Caprio, Travis Scott, Burna Boy, Lisa z Blackpink, Ashley Graham i inni.

Dołącz do nas