Naomi Campbell fendi Peekaboo kampania
Naomi Campbell fendi Peekaboo kampania
Naomi Campbell fendi Peekaboo kampania

Naomi Campbell w kampanii kultowej torby Peekaboo Fendi

Od 2008 roku torba Peekaboo stała się charakterystycznym wyrazem rzymskiego rzemiosła połączonego z intymnym poczuciem kobiecości Fendi. Zaprojektowana przez Silvię Venturini Fendi i miała swoją premierę na pokazie damskim Fendi wiosna/lato 2009. Peekaboo był projektem zrodzonym z chęci ponownego zdefiniowania nowoczesnych akcesoriów w zanikających latach wszechobecności „it-bag”.

Torba Peekaboo – klasyka i nowoczesność

Czysta, minimalistyczna i geometryczna, Peekaboo, to torba zaprojektowana z myślą zarówno o modzie, jak i zabawnej funkcjonalności. Jej oryginalna forma w kształcie trapezu wzięła ducha torby z ramą z połowy wieku i przekształciła ją w architektoniczny wyczyn współczesnego kunsztu skórzanego w pracowniach Fendi.

Peekaboo torba fendi

W tym czasie na wybiegach wszędzie panowała inwazja toreb, więc chciałam stworzyć torbę, którą mógł wykonać tylko prawdziwy producent galanterii skórzanej, taki jak Fedni. Chciałam przywołać piękno zabytkowej torby z zamkiem, ale po raz pierwszy poruszyłam temat ruchu torby. To torba, której trzeba doświadczyć. Kiedy włożysz ręce do Peekaboo, możesz poczuć jedną z najdelikatniejszych skór na świecie. Powiedziała o projekcie torby Silvia Venturini Fendi.

W najnowszej kampanii torby Peekaboo Fendi udział wzięła supermodelka Naomi Campbell.

Naomi Campbell fendi Peekaboo

Dołącz do nas