NAOMI CAMPBELL 2023
NAOMI CAMPBELL 2023
NAOMI CAMPBELL 2023

Naomi Campbell z idealną figurą na pokazie Off-White

Naomi Campbell zaprezentowała się w odważnej stylizacji na pokazie Off-White jesień/zima 2023, podczas Tygodnia Mody w Paryżu. 52-letnia supermodelka pojawiła się w długiej, prześwitującej czarnej sukience z kolekcji Lunar Delivery.

https://www.instagram.com/p/CpS58KBvVoY/?utm_source=ig_web_copy_link

Lunar Delivery to pierwsza kolekcja zaprojektowana przez szefa kreatywnego Off-White, Ibrahima Kamara. Projektant w zeszłym roku został dyrektorem artystycznym i wizerunkowym marki. Kamar wcześniej pracował jako stylista, podczas pokazów Off-White, pod kreatywnym kierownictwem nieżyjącego już projektanta i założyciela, Virgila Abloha.

Campbell aktywnie wspiera modelki

Campbell niedawno zadebiutowała również na swoich pierwszych kursach MasterClass, podczas których uczy podstaw modelowania i pewności siebie. Brytyjka, która jako nastolatka została modelką, należała do kultowych supermodelek z lat 90. „Wielkiej Szóstki”. W elitarnym gronie znaleźli się Campbell, Cindy Crawford, Linda Evangelista, Claudia Schiffer, Kate Moss i Christy Turlington.

Naomi wyjaśniła, że ​​jej MasterClass nie jest tylko dla aspirujących modelek. MasterClass to nie tylko chęć zostania modelką, jest to proces polegający na tym, jak chcesz się prezentować – powiedziała. Program jest dla tej zwykłej osoby, niezależnie od tego, czy jesteś w branży, czy nie. Jest dla wszystkich.

Dołącz do nas