fbpx

Motyle na paznokciach – odlotowy trend lato 2022

motyle na paznokciach
zdj. Julyana Rugic

Tęskniłaś za latem i już widziałaś pierwsze motyle? Zaczęło się lato, a z nim nowe trendy, które w sezonie dosłownie odlatują i to na paznokciach! Poznaj najnowszy trend lato 2022 w stylizacji paznokci – motyle. Zakochasz się!

Kochasz motyle i lubisz patrzeć na ich piękne, kolorowe skrzydła, mieniące się w słońcu kolory i delikatność? W tym sezonie w stylizacji paznokci motyle przez cały sezon będą fruwać wokół nadgarstka! Nowy trend w stylizacji paznokci szybuje do nieba. Pinterest odnotował wzrost o ponad 300% zainteresowania motylami na paznokciach. Ten efektowny styl można było też zobaczyć już na paznokciach Dua Lipy i Demi Lovato.

Motyle były wielkim trendem w latach 90. Motyle motywy pojawiały się niemal wszędzie – od spinek do włosów, naszywki na ubraniach, na sukienkach po naklejki do paznokci. I znów do nas przyleciały! Możesz wybierać z całej gamy motywów z motylami na paznokcie w sezonie lato 2022. Piękno tego trendu polega na jego wszechstronności. Możesz puścić wodze fantazji i umieścić motyle na subtelnych przezroczystych paznokciach, które pięknie komponują się z białymi motylami lub zaszaleć z motywami 3D – sprawiają, że te piękne owady wyglądają, jakby trzepotały skrzydłami na paznokciu.

Motyle kojarzą się z pięknem, przemianą i zmianą. Zakochaliśmy się w tej symbolice i pięknych kolorowych, uroczych motylich motywach w stylizacji paznokci. Odlatujemy!

Więcej artykułów
diuretyki naturalne leki moczopędne
Co to są diuretyki? I ich naturalne odpowiedniki, które znajdziesz w kuchni