Taylor Swift makijaz ust
Taylor Swift makijaz ust

5 ulubionych odcieni szminek Taylor Swift

Legenda głosi, że wizażystka Gucci Westman pokazała Taylor Swift czerwoną szminkę na planie zdjęć do jej pierwszej okładki albumu Allure w 2009 roku… i tak (podobno) narodziła się jej obsesja na punkcie czerwonych ust. Nie wiemy ile w tym prawdy, ale pewnym jest, że piosenkarka rzadko jest widziana bez charakterystycznej czerwonej szminki na ustach. Być może nigdy się też nie dowiemy, czy Westman rzeczywiście była inspiracją dla Switf, ale udało nam się prześledzić jej wybory odnośnie szminek do ust. Oto 5 pomadek do ust w ulubionych odcieniach Taylor Swift.

Czerwony makijaż ust z Taylor Swift

Taylor Swift szminki do ust

Look 1: makijaż ust Taylor Switf szminka MAC Cosmetics Matte Lipstick odcień Mangrove

W tej stylizacji Swift podkreśliła różowe odcienie czerwonej szminki kreską wzdłuż dolnej linii rzęs, wykonanej kredką do oczu w miedzianym kolorze. Wizażystka Lorrie Turk użyła również (niestety wycofanej) konturówki do ust CoverGirl Lip Perfection w kolorze Passion. Była to mocno napigmentowana, matowa czerwień. Jeśli chcesz uzyskać podobny odcień i wykończenie, polecamy szminkę MAC Cosmetics Matte Lipstick odcień Mangrove.

Taylor Switf stylizacja

Look 2: makijaż ust Taylor Switf szminka Millebaci odcień Nouba #74

Swift często używała szminki Covergirl Lip Perfection Hot w wiśniowym odcieniu. Kolor jest subtelnie niebieski w bazie, ale na skórze przyjmuje różowy odcień. W tej stylizacji Swift połączyła go z inną sztuczką do makijażu – wyciągniętą linią w kącikach oczu. Niestety ta szminka również została wycofana, ale można ją zastąpić pomadką Millebaci w kolorze nr 74 w tym samym odcieniu.

Taylor Switf makijaz

Look 3: makijaż ust Taylor pomadka Switf NARS Velvet Matte odcień Dragon Girl

Krążą plotki, że ta matowa, długotrwała szminka w ołówku NARS Velvet Matte Lipstick Pencil jest obecnie jej ulubionym produktem. Piosenkarka zamieściła raz zdjęcie zza kulis, na którym przygotowywała się do Gali Met 2014 z BFF Karlie Klos. Na zdjęciu trzymała kredkę do ust NARS. Supermodelka Karlie Kloss, również pojawiła się w poście Taylor, z innym odcieniem tej marki, w błyszczącym odcieniu nude. Neutralne kolory zawsze warto mieć pod ręką, ale nasze serca kradną gorące odcienie. Czerwień jest jednak dość odważna, dlatego zalecamy połączenie czerwieni ust z kocim makijażem oczu, wykonanym czarną kredką.

SWITF Taylor pomadka do ust

Look 4: makijaż ust Taylor Switf NARS Powermatte Lip Pigment odcień Light My Fire

Odcień Aqua Rouge #8 Iconic Red firmy Make Up Forever pierwotnie stworzono dla Madonny. Ale wygląda na to, że Swift również zakochała się w tej wodoodpornej szmince w płynie i odważnej czerwieni. Niestety ten kolor również został wycofany. Dla podobnego pomarańczowo-czerwonego odcienia polecamy NARS Powermatte Lip Pigment w kolorze Light My Fire.

In Style Taylor Switf

Look 5: makijaż ust Taylor Switf Chanel Rouge Allure Luminous Intense Lip Color odcień Pirate

Satynowa pomadka Chanel Rouge Allure Luminous Intense w ciemnoczerwonym odcieniu to klasyk wśród wizażystów. To także odcień, który Swift miała na ustach na okładce InStyle z listopada 2013 roku. Jest to mocny i charakterystyczny kolor, będzie więc idealny na wieczór, a jeśli lubisz podkreślać swój indywidualizm, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby używać go również w dzień.

Produkty polecane na naszej stronie są wybierane niezależnie przez redakcję. Wybieramy wyłącznie dobrej jakości produkty. Kupując przez linki partnerskie wspierasz Home Sugar i pracę jaką wkładamy, żeby przekazać Ci jak najbardziej ciekawe informacje.

Dołącz do nas