Carolina Herrera markowe okulary 2023
Carolina Herrera markowe okulary 2023

Modne markowe okulary przeciwsłoneczne lato 2023 – od Caroliny Herrery po YSL

W końcu doczekaliśmy się długo wyczekiwanych pełnych słońca dni. Już na pewno sięgnęłaś po swoje okulary przeciwsłoneczne, które nie tylko chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV, ale także podnoszą Twój wygląd. Najnowsza kolekcja okularów Carolina Herrera jest ozdobiona błyszczącymi kryształami i perłami, dodając szyku Twojemu strojowi, podczas lunchu na świeżym powietrzu. Kolekcja Saint Laurent Blaze przywołuje blichtr i przepych Paryża. Jeśli szukasz czegoś na szybką ucieczkę, kolorowe oprawki i soczewki Polaroid są zabawne i stylowe. Zobacz więcej modnych, markowych przeciwsłonecznych okularów w tym sezonie.

Kolekcja okularów przeciwsłonecznych Loewe

W najnowszej kampanii Loewe, Taylor Russel, oszałamia w zupełnie nowych okularach przeciwsłonecznych. Modułowe okulary przeciwsłoneczne z białymi oprawkami i monogramem Loewe na zausznikach to obowiązkowy dodatek na wakacje.

Kolekcja okularów przeciwsłonecznych Carolina Herrera

Odzwierciedlając klasyczny, ale współczesny styl, okulary przeciwsłoneczne Carolina Herrera są ozdobione kryształami Swarvovskiego i tkaniną Crystal. Kolekcja dostępna jest w różnych stylach – od prostokątnych i motyli po kocie oko.

Okulary przeciwsłoneczne Saint Laurent Blaze

Śmiała i pociągająca, Saint Laurent Blaze wzmacnia każdy zestaw swoją ponadgabarytową sylwetką kociego oka w stylu divy. Ten wyróżniający się element jest dostępny w kolorze czarnym lub havana.

Limitowana kolekcja okularów przeciwsłonecznych Burberry

Limitowana edycja kolekcji Burberry Eyewear obejmuje odważne okulary przeciwsłoneczne z teksturowanymi zausznikami inspirowanymi torebką Lola brytyjskiej marki. Przyciągający wzrok złoty łańcuszek z monogramem Thomasa Burberry połączono po bokach.

Burberry okulary przeciwsloneczone

Modne markowe okulary przeciwsłoneczne  –  podkreśl swój styl

Wybór markowych okularów przeciwsłonecznych wiąże się nie tylko z estetyką, ale również z jakością wykonania i ochroną oczu. Renomowane marki dbają o zastosowanie wysokiej jakości materiałów i innowacyjnych technologii, które zapewniają nie tylko doskonały wygląd, ale również skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Jednak noszenie modnych markowych okularów przeciwsłonecznych powinno być przede wszystkim wyrazem naszego własnego stylu i osobowości. To nie tylko dodatek, ale także wyraz naszej kreatywności i indywidualności.

Dołącz do nas