Moda lato 2020 – Zobacz 5 najmodniejszych kolorów tego lata

Obecnie londyński tydzień mody Spring Summer/20 – który odbył się we wrześniu ubiegłego roku – wydaje się wspomnieniem. Mamy wrażenie, że to było w odległej przeszłości, zanim w naszym codziennym języku zaczęliśmy używać terminu „dystans społeczny”.  Ale mimo że pełen życia świat mody i wybiegów wydaje się na tę chwilę oddalony, niektóre z trendów w modzie – od kolorów po wrześniowe kolekcje, zadziałały jak kryształowa kula... Jaka więc będzie moda w sezonie lato 2020 i w najbliższych miesiącach?

Zobacz najmodniejsze kolory w tym sezonie, które być może pokochasz…

Wybiegi były wypełnione delikatnymi i wyciszającym odcieniami błękitu, które kojarzą się ze spokojem i naturą, a z drugiej strony oszałamiającym i hipnotyzującym różem (możemy podziękować JW Andersonowi za ten pierwszy i Jacquemusowi za ten drugi.).

Oczywiście, jak można się spodziewać na każdym letnim wybiegu, dominował również biały kolor i beż, które były widoczne na obszernych sukienkach, lnianych koszulach i spodniach szytych na miarę. Mniej popularna, choć wyjątkowo piękna, limonkowa zieleń, też okazała się pretendentką do sezonu, którą było widać na wybiegach – też się w niej zakochasz?

Moda lato 2020 pełna wyciszających kolorów

Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć paletę kolorów w swojej garderobie, czy po prostu chcesz wiedzieć, co będzie w modzie w najbliższych miesiącach, zobacz pięć najmodniejszych kolorów, które tego lata i jesienią, zobaczysz wszędzie – od uspokajających błękitów po soczyste odcienie zieleni, jak i wyciszające, neutralne kolory natury.

Biały

zdj. Reserved

Róż

modne kolory sezonu

Limonkowa zieleń

zdj. Monnari

Piaskowy beż

Fot. H&M

Błękit

Fot. Elie Saab

Dołącz do nas