Megan Fox blond bob
Megan Fox blond bob
Megan Fox blond bob

Kolejna metamorfoza Megan Fox – modny blond bob

Chociaż nowy rok dopiero się zaczał, to już oficjalne, że rok 2023 to rok fryzury bob. Niedawno Hailey Bieber pochwaliła się swoim bujnym bobem, inspirowanym Margot Tenenbaum. Jenna Ortega i Lily James zadebiutowały swoimi bobami na Złotych Globach 2023, umacniając ten trend.

Jednak najbardziej zaskakującą metamorfozą jest fryzura osoby, o której myśleliśmy, że nigdy nie będzie miała krótkich włosów: Megan Fox. Gwiazda niedawno podzieliła się serią zdjęć na Instagramie. Zobaczyliśmy ją w karmelowym blondzie tiramisu, a także z grzywką i modnej w tym roku, fryzurze bob.

Megan Fox instagram blond bob
Megan Fox instagram blond bob

Pierwszą rzeczą, na którą zwróciliśmy uwagę jest grzywka. Gwiazdy coraz częściej pokazują się w różnych grzywkach – od mikro, na bok po postrzępioną. Teraz Megan Fox dołącza do tego trendu.

Metamorfozy Megan Fox

Megan Fox jest najbardziej znana ze swoich ciemnych, długich, czarnych włosów. Ostatnio jednak bawi się różnymi odcieniami. Można było ją już zobaczyć w „Targaryen hair”, podczas tygodnia mody we wrześniu 2022 r. Blondzie Pameli Anderson na Halloween i rudych włosach a’la Jessika Rabbit.

Eksperymenty aktorki z różnymi kolorami włosów nie zawsze były udane. Jednak nowy blond, z karmelowymi końcówkami i ciemnymi odrostami, trzeba przyznać, jest najbardziej twarzowym odcieniem blondu (i najmodniejszym), jaki ostatnio nosiła. Jedną z kluczowych cech, która łączyła wszystkie metamorfozy Fox, była długość jej włosów, która sięgała prawie do bioder. Od wielu lat nie widzieliśmy jej też w krótszych włosach, a to kolejny dowód na to, że bob, będzie kluczowym trendem w fryzurach 2023.

Dołącz do nas