Margot Robie styl
Margot Robie styl

Margot Robbie inspiruje hipisowskim stylem na lato

Margot Robbie jest aktualnie na fali najnowszego filmu Barbie, w którym gra główną rolę, olśniewając na najgorętszych imprezach w mieście. Gwiazda wzięła udział w pokazie Chanel 2024 Ready To Wear Collection , zajmując miejsce w pierwszym rzędzie wraz z innymi gwiazdami i ulubieńcami mody.

Stylizacja Margot była iście letnia i w stylu Barbie. Aktorka wybrała strój kąpielowy, szturmem zdobywając czerwony dywan w prostym czarnym bikini. Połączyła kostium z dramatycznymi, jasnoniebieskimi dżinsami z szerokimi nogawkami, dodając do stylizacji akcent z lat siedemdziesiątych do swojej estetyki plażowej piękności. Dżinsy z wysokim stanem świetnie pasowały do ​​złotej kamizelki wykonanej z błyszczących łańcuszków, uzupełnionej metalowymi wisiorkami, łącząc nostalgiczny hipisowski styl z odrobiną bogactwa.

Margot Robie moda

Margot nosiła swoje blond włosy rozpuszczone w swobodnych lokach i świeżym makijażem, który idealnie podkreślił jej naturalne piękno. Uzupełniła swój codzienny strój klasyczną pikowaną torebką Chanel w lakierowanej czerni z kultowymi insygniami francuskiego domu mody.

Inspirująca stylizacja na sezon letni Margot jest bliską kontynuacją jej niesamowitego występu na Met Gala 2023. Nawiązując do tematu wieczoru „Karl Lagerfeld: A Line of Beauty”, gwiazda filmu lalki “Barbie”, przybyła na galę w zwiewnej czarnej sukni na jedno ramię, która pochodziła z kolekcji haute couture Chanel na wiosnę 1993 r., założonej przez samego Karla Lagerfelda.

Dołącz do nas