Loewe – kolekcja "Ruchomy zamek Hauru"
Loewe – kolekcja "Ruchomy zamek Hauru"
Loewe, kolekcja "Ruchomy zamek Hauru

Loewe – kolekcja torebek z filmu “Ruchomy zamek Hauru”

Tak samo jak dla wielu kolekcjonerów, świat fantasy, jest magiczną, wspaniałą ucieczką dla miłośników filmu. Loewe celebruje magiczny świat filmu animowanego w nowej kapsułowej kolekcji, zaprojektowanej we współpracy z japońskim producentem filmów animowanych. Inspiracją dla nowej kolekcji jest film animowany “Ruchomy zamek Hauru” (dostępny na Netflix).

Howls Moving Castle Loewe kolekcja Loewe
“Howls Moving Castle” Loewe kolekcja 2023

Kolekcja nie jest pierwszą współpracą Loewe i byłego dyrektora kreatywnego, Jonathana Andersona, z Hayao Miyazaki i Studio Ghibli. Anderson wypuścił wcześniej dwie kolekcje, z motywami postaci z filmu “Spirited Away: w krainie Bogów”. Japoński film “Ruchomy zamek Hauru” odniósł ogromny sukces komercyjny w historii filmu animowanego i jest też ulubionym filmem Andersona. Pełen fantazji obraz, opowiada niezwykle aktualną w obecnych czasach historię lojalności na tle fikcyjnego królestwa w stanie wojny.

Ulubieńcy fanów filmu “Ruchomy zamek Hauru” z odrobiną fantazji Loewe

Nowa kolekcja Loewe przesuwa granice kreatywności dzięki odważnym, złożonym elementom, które są hołdem dla innowacji zaprezentowanych w “Ruchomym zamku Hauru”. Film łączy ręcznie rysowaną i cyfrową animację, pozwala to fanom filmu identyfikować się z bohaterami – prawie jak ręcznie wykonana wirtualna rzeczywistość, w nadającej się do noszenia formie, powiedział o kolekcji Anderson.

Najbardziej ukochane modele Loewe, przedstawiają kluczowe postacie – Sophie, Howl, ognistego demona Calcifera, Turnip Head i innych. Bohaterowie ożywiają ubrania i akcesoria w całej kolekcji, w której najważniejsze są torebki. Charakterystyczne elementy Loewe, jak puzzle, etui na bransoletki i nowa ikona domu, torebka Luna, przedstawiają sceny z filmu. Cała kolekcja wyróżnia się odważnymi kolorami – od pomarańczowego po niebieski i czerwony.

Dołącz do nas