Lacoste L003 Neo
Lacoste L003 Neo
Lacoste L003 Neo

Premiera: Lacoste L003 Neo – ukłon w stronę mody i sportu

Lacoste z dumą przedstawia nową linię butów L003 Neo. Jest to model koncepcyjny, który był pionierem na wybiegu Lacoste – teraz dostępny dla wszystkich. Nowy projekt marki to ukłon w stronę innowacyjnych osiągnięć założyciela – Rene Lacoste.

Sneakersy L003 Neo – przełomowy moment w świecie sportu i mody

Inspiracją jest piłka tenisowa, która odbija się ponad podziałami i czasem – zawsze w ruchu, po torze ciągłych zmian, innowacji, nowoczesności. O butach można powiedzieć równie metaforycznie – poruszają się z boiska na ulicę, ze sportu do mody, z tego, co było wcześniej, do tego, co będzie w następnej kolejności.

Cholewkę wykonano z neoprenu i siateczki z misternym koronkowym zapięciem, przyciągającymi wzrok perforacjami i wyraźnym logo Lacoste z boku. Modele buta L003 Neo dostępne są w odważnych neonowych kolorach i klasycznych odcieniach. Kolorystyka nawiązuje do dynamizmu piłki tenisowej oraz bogatej historii Lacoste, jako sportowego lidera. Dostępne są również jasne i eleganckie modele – stylowe monochromatyczne róże i turkusy dla kobiet – oraz klasyczne odcienie, w tym całkowicie czarne i ponadczasowe khaki dla mężczyzn.

Sneakersy L003 Neo: energia mody łączy się z kodami sportu

W kampanii butów udział wzięli ambasadorzy marki: Ella Mai i Midwxst. Ella Mai to muzyczna wschodząca gwiazda. American Midwxst to bez wątpienia kolejna wielka ikona hip-hopu na świecie. Duet uosabia dynamikę i młodzieńczą witalność modelu L003 Neo. Kampania jest hołdem dla ruchu i przełamywania granic między dwoma odrębnymi światami.

Lacoste meskie sneakersy L003
Lacoste męskie sneakersy L003
Lacoste damskie sneakersy L003
Lacoste damskie sneakersy L003
Lacoste Damskie trampki materialowe L003
Lacoste Damskie trampki L003

Nowa sylwetka L003 Neo łączy najlepsze elementy świata mody i sportu – detale i odniesienia, zaprojektowane z myślą o nowoczesnym stylu życia. Celem marki jest ponowne zdefiniowanie kodów i wzmacnianie wartości Lacoste: moda, tenis, kultura, styl, design i nowoczesność.

Dołącz do nas