BOSS LEGENDS BRICE LEE KOLEKCJA
BOSS LEGENDS BRICE LEE KOLEKCJA

Nowa kolekcja BOSS – seria legendy: Bruce Lee

W tym sezonie BOSS zaprezentuje neutralną pod względem płci kolekcję kapsułową na cześć mistrza sztuk walki Bruce’a Lee. Zainspirowana pionierskim duchem Lee, nowa kolekcja, demonstruje siłę swoich przekonań, odwagi i bycia swoim własnym bossem.

Prawdziwa legenda, Bruce Lee, zrewolucjonizował sztuki walki dzięki swojej unikalnej hybrydowej filozofii, Jeet Kune Do. Był jedną z najbardziej wpływowych postaci popkultury XX wieku, znaną z wypełniania przepaści między Wschodem a Zachodem. Wykroczył poza ideę posiadania jednego celu, zamiast tego stał się wszystkim, o czym myślał – nauczycielem, mistrzem sztuk walki, reżyserem i gwiazdą filmową. Odrzucając typowe, ustalone style i systemy sztuk walki, Bruce Lee, opowiadał się za wiarą w siebie i sztuką podążania własnym rytmem. Te wartości umacniają jego status prawdziwej legendy BOSS

Kolekcja BOSS – seria Legends

Kolekcja Bruce Lee Legends to najnowsza odsłona serii BOSS Legends, która celebruje kultowe, pionierskie osobowości. Swobodna, ale imponująca linia odzieży, inspirowana mistrzem sztuk walki, obejmuje T-shirty i bluzę z kapturem z fotograficznymi nadrukami Lee, ukazującymi jego charakterystyczne ruchy. Uzupełnieniem lini jest czapka z daszkiem z haftem 3D z detalami kaligrafii, które znajdują się w całej kolekcji.

seria legnedy boos bruce lee kolekcja 2023
BOSS BRUCE LEE kolekcja
BOSS LEGENDS BRICE LEE KOLEKCJA

Dołącz do nas