ashley graham knix kampania
ashley graham knix kampania

Kobieca Ashley Graham w kampanii Knix

Wszystkie kobiety zasługują na to, by być podziwiane. Ashley Graham po raz kolejny zachęca kobiety do pokazywania swoich krągłości.

Szczęśliwa mama bliźniaków Ashley Graham pokazuje swoje kształty w zmysłowej bieliźnie z nowej kolekcji bielizny marki Knix. Modelka po raz kolejny zachęca kobiety do pokazywania swoich krągłości. I uwierzenia w to, że mogą się czuć pięknie niezależnie od tego ile mają centymetrów w pasie.

Ashley Graham celebruje piękno we wszystkich kształtach i rozmiarach. Modelka głośno promuje ruch body positivity i zachęca kobiety do tego, aby nie wstydziły się pokazywać swoje niedoskonałości. Bez względu na wiek czy pozycję zawodową.

Ashley Graham bielizna

Niedługo po urodzeniu 4-miesięcznych bliźniaków, modelka po raz kolejny wzięła udział w kampanii marki Kinx (znanej z kolekcji bielizny menstruacyjnej). Razem stworzyli modną i funkcjonalną bieliznę bielizny w wersji plus size. Nowa kolekcja Ashley i Kinx to nie tylko biustonosze push-up, słodka i seksowna koronka.

zdj. Knix

Linia bielizny pod szyldem Ashley Graham to zmysłowa bielizna w kolorach pasteli i neutralnych tonów w luksusowym modelu mini oraz seksownych tkaninach siateczkowych, również dla kobiet, które mają krągłości.

„Wszystkie kobiety zasługują na to, by być podziwiane. Potrzebują przestrzeni i czasu, aby pokazać swoją seksualność bez względu na etap życia, typ sylwetki, karierę, pochodzenie lub zdolności” – napisała marka Knix w komunikacie prasowym kolekcji.

Dołącz do nas