fbpx

Kobieca Ashley Graham w kampanii Knix

Wszystkie kobiety zasługują na to, by być podziwiane. Ashley Graham po raz kolejny zachęca kobiety do pokazywania swoich krągłości.

Ashley Graham bielizna

Szczęśliwa mama bliźniaków Ashley Graham pokazuje swoje kształty w zmysłowej bieliźnie z nowej kolekcji bielizny marki Knix. Modelka po raz kolejny zachęca kobiety do pokazywania swoich krągłości. I uwierzenia w to, że mogą się czuć pięknie niezależnie od tego ile mają centymetrów w pasie.

Ashley Graham celebruje piękno we wszystkich kształtach i rozmiarach. Modelka głośno promuje ruch body positivity i zachęca kobiety do tego, aby nie wstydziły się pokazywać swoje niedoskonałości. Bez względu na wiek czy pozycję zawodową.

Niedługo po urodzeniu 4-miesięcznych bliźniaków, modelka po raz kolejny wzięła udział w kampanii marki Kinx (znanej z kolekcji bielizny menstruacyjnej). Razem stworzyli modną i funkcjonalną bieliznę bielizny w wersji plus size. Nowa kolekcja Ashley i Kinx to nie tylko biustonosze push-up, słodka i seksowna koronka.

zdj. Knix

Linia bielizny pod szyldem Ashley Graham to zmysłowa bielizna w kolorach pasteli i neutralnych tonów w luksusowym modelu mini oraz seksownych tkaninach siateczkowych, również dla kobiet, które mają krągłości.

„Wszystkie kobiety zasługują na to, by być podziwiane. Potrzebują przestrzeni i czasu, aby pokazać swoją seksualność bez względu na etap życia, typ sylwetki, karierę, pochodzenie lub zdolności” – napisała marka Knix w komunikacie prasowym kolekcji.

Więcej artykułów
Loft – brzydka przestrzeń do tworzenia rzeczy pięknych…