Kim Kardashioan z corka 2023
Kim Kardashioan z corka 2023

Kim Kardashian z córką pozuje w stylowych stylizacjach

Kim Kardashian wystąpiła na scenie podczas gali Daily Front Row Fashion Los Angeles Awards 2023 w eleganckim stylu. Celebrytka reprezentowała uhonorowanego Chrisa Appletona, który jest także jej długoletnim stylistą fryzur.

Daily Front Row Fashion Los Angeles Awards jest przyznawane za wybitne osiągnięcia w modzie i urodzie. Tegoroczne uroczystości, które odbyły się w hotelu Beverly Hills, poprowadził Law Roach. Wśród uhonorowanych znaleźli się Gwyneth Paltrow w kategorii Powerhouse Brand of the Year (G. Label by Goop). Aktorka „Białego Lotosu” Meghann Fahy w kategorii Breakout Style Star of the Year oraz sławny stylista fryzur Chris Appleton w kategorii Hair Artist of the Year.

Elegancki styl Kim Kardashian

Kardashian pojawiła się w hotelu Beverly Hills ze swoją córką North. Założycielka marki Skkn by Kim założyła krótki szary top typu bandeau w połączeniu z dopasowaną drapowaną spódnicą od Ricka Owensa. Rzeźbiony srebrny szeroki naszyjnik Dior stylowo komponował się z kompletem. Stylizację Kardashian dopełniały czarne sandały w cienkie, lśniące paski z brązu, które owijały się wokół jej kostek w wężowy wzór, które zgrabnie dodawały wzrostu. Tymczasem North towarzyszyła mamie w całkowicie czarnym garniturze, diamentowych naszyjniku i masywnych, zapinanych na zamek kozakach Dolce & Gabbana.

Kim Kardashian z corka

Dołącz do nas