Khaite – minimalizm najwyższej klasy NYFW23

Miejscem pokazu Khaite był nowy adres marki w Soho przy 165 Mercer Street. Cate Holstein, zwyciężczyni nagrody CFDA American Womenswear Designer of the Year Award 2022, otworzyła swój pierwszy stały dom dla Khaite, po eksperymentach z serią udanych pop-upów na całym świecie.

To, co Holstein robi tak dobrze i tak wyjątkowo, to równoważenie ścisłej redukcji swoich ubrań ze zmysłowością i lekkością. Dla każdego architektonicznie dopasowanego płaszcza lub tuniki dołączono szyfon w obfitych plisach lub kozaki do uda, które kuszą. Buty! Błyszczące, czarne krokodyle i złoto, wystające spod nieskazitelnych sukienek typu shift z rozcięciami do ud.

Holstein udaje się zręcznie wykorzystać bardzo amerykańską koncepcję garderoby i nasycić każdy przedmiot pożądaniem. Ta koncepcja pasuje do współczesnych czasów, kiedy tak wiele wymagamy od naszych ubrań. Chcemy, żeby były wyjątkowe, trwałe i nie wychodziły z mody. Bez względu na to, do czego zmierzasz, Holstein to ciężki kaliber, który nie ma sobie równych w tej kategorii.

khaite kolekcja 2023
khaite pokazy 2023
khaite NY 2023 pokaz mody
khaite new york fw 2023

Dołącz do nas