Jennifer Lawrence moda styl
Jennifer Lawrence moda styl

Jennifer Lawrence odświeża letni trend spodni capri, które schowaliśmy głęboko do szafy

Niektóre trendy z minionych dekad powinny zostać zapomniane, ale czasami ich powrót jest po prostu nieunikniony. Może jest jakiś praktyczny element, który powoduje jego powrót, a może jest nieoczekiwana cecha stylu, która wywołuje pewne kontrowersje. Jak na przykład powrót baskinki, o którym niedawno pisaliśmy. Jednak nie każdy powrót trendu ma szczególny powód. Tak właśnie jest w przypadku trendu polaryzacyjnych spodni, który właśnie założyła Jennifer Lawrence.

Jennifer Lawrence moda styl

Jennifer Lawrence nie jest obcy stonowany, swobodny, nie wspominając o wygodzie, wygląd. Najnowszy strój, który miała na sobie, ma to – plus odrobinę pikanterii i kontrowersji – wypisane na każdym kroku. Aktorka założyła niebieską, popelinową koszulę w prążki, która była klasycznym „cichym luksusem”. Prosty styl, ale z wyrafinowanym akcentem, który nigdy nie wyjdzie z mody. I to jest sedno luksusowego trendu, który wybucha latem 2023 roku.

Najbardziej polaryzującym elementem jej wyglądu były jednak czarne spodnie capri od The Row. Sylwetka spodni, którą niektóre z nas nosiły w szkole, znamy z przyciętego dołu, który zwykle kończy się w połowie łydki. I niezależnie od tego, czy je lubisz, czy nie, wydaje się, że są teraz w trakcie powrotu do modowych trendów.

O trendzie spodni capri

Chociaż sylwetka spodni capri może wywołać mieszane uczucia, jest niezaprzeczalnie sprytna dzięki średniej długości, która nie jest tak długa, jak zwykłe spodnie i nie tak krótka jak szorty. Pozwala to kostkom oddychać, nie pozostawiając zbytniego odsłonięcia. Ponadto skrócony dół jest idealny do pokazania butów, szczególnie w letnim sezonie. Aktorka wybrała zwiewną czarną parę spodni capri, ale jeśli chcesz w pełni oddać się temu trendowi, rozważ dżinsowy model. Jeśli dżins to dla Ciebie za dużo, może wypróbuj rozkloszowaną wersję, która jest nieco bardziej wyrafinowana i elegancka. Jeśli okażą się dla Ciebie za długie, możesz łatwo podwinąć dół, aby naprawdę uzyskać efekt capri.

Noszenie spodni w lecie jest już wystarczającym wyzwaniem, więc polecamy wypróbować ten kontrowersyjny (ale wygodny) trend na lato. Spornie capri mogą być dokładnie tym dołem, którego brakuje w Twojej garderobie. A poniżej znajdziesz kilka letnich, modnych inspiracji.

Dołącz do nas