be mine kampania burberry 2023 Walentynki

Intymna, walentynkowa kampania B:MINE Burberry

HS poleca

Dom mody Burberry pokazał nową kampanię walentynkową 2023, pod tytułem B:MINE. Kampania podkreśla chwile uścisku i intymności, które wykraczają poza fizyczny dotyk i ucieleśniają więzi między dwojgiem ludzi, gdzie każdy mały gest jest aktem miłości.

be mine brubbery kampania 2023
B: MINE Burberry kampania Walentynkowa 2023

Fotografie przedstawiają różne pary, podczas wspólnie spędzonych, intymnych chwil. Każda zakochana para ma na sobie walentynkowe prezenty Burberry. W kolekcji znajdują się też żakardowe, kaszmirowe i jedwabne szale z klasycznym wzorem Burberry Check i printem Horseferry oraz ilustrowanym motywem kwiatu wiśni. Stworzono również ręcznie rysowane projekty, które tworzą unikalną mapę, przedstawiającą Wyspy Brytyjskie.

  • burrbery be mine 2023
  • burrbery kampania walentynki 2023
  • burberry be mine kampania 1
  • be mine kampania burberry
  • be mine kampania walentynki 2023
bruberry kampania walentynki szal
Burberry kampania 2023

Poza tym, skórzane torby oraz wybór portfeli i etui na karty — wszystkie ze szczegółowymi i pikowanymi szwami. Uwagę zwraca skórzana torebka TB w monogramie Thomasa Burberry oraz nowa torebka z linii Frey, zaprojektowane w dwukolorowej palecie kolorów.

sneaker bluberry 2023
Sneaker Burberry kolekcja 2023

W obuwiu, znalazła się nowa wersja sneakersów Classic. Buty wykonano z pikowanej skórzanej cholewki, na nowej, lekkiej podeszwie. Oprócz tego pojawił się kolejny sneaker z zamszową cholewką i wytłoczonym logo Burberry, płaskie sandały, jaki i różowe szpilki.

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Został napisany dla Ciebie. Dołącz do nas na Facebook i Instagram, włącz powiadomienia push. Zostań z nami!

Dołącz do nas