Emporio Armani kolekcja
Emporio Armani kolekcja

Hołd dla natury – zrównoważona kolekcja Emporio Armani

Nieokiełznana przyroda, pustynne krajobrazy, nieodkryte światy – oto sugestywne inspiracje dla najnowszej „zrównoważonej kolekcji” Emporio Armani. Najnowszy projekt marki symbolizuje szerszą zmianę w kierunku świadomego projektowania we włoskim domu.

Materiały i detale, kolekcji ubrań, w stu procentach nadają się do recyklingu. Włókna wykorzystane do stworzenia kolekcji pochodzą z rolnictwa ekologicznego – wyprodukowane bez użycia GMO i hodowanych w taki sposób, aby zachować i poprawić żyzność gleby. Potwierdza to stałe zaangażowanie marki w zrównoważony rozwój i jest jednoczącym tematem, na którym opiera się zrównoważona kolekcja S/S 2023.

Kolekcja inspirowana pustynią

Przygotowana na letnie wypady, wszechstronna garderoba, czerpie inspirację z pustynnych krajobrazów. Lekkie kurtki, szale, obszerne koszule i kapelusze z szerokim rondem wykonane zostały z naturalnego lnu, bawełny i juty. Inne elementy są utrzymane w bogatych odcieniach błękitu i zieleni, przywodzących na myśl bujną leśną florę i wodospady – od prostych T-shirtów z dżerseju i spodni ze sznurkiem ze diagonalu po błękitną koszulę z organicznej bawełny i muślinu. Dom nazywa kolekcję „hołdem dla żywiołowości natury… w której ciepłe odcienie ziemi mieszają się z błękitem i i zielenią lasu”.

Empiro Armani sun 2023

Dołącz do nas