Hailey Bieber fryzura
Hailey Bieber fryzura
Hailey Bieber fryzura

Hailey Bieber w nowej fryzurze – box bob trend 2023

Początek nowego roku to często czas na metamorfozę włosów. Hailey Bieber również uległa potrzebie zmiany i zmieniła fryzurę na jedną z najmodniejszych w tym sezonie. Tak, to już oficjalne, rok 2023 będzie rokiem „box boba” i po raz kolejny musimy podziękować Hailey za ten wygląd.

Modelka była również odpowiedzialna za zeszłoroczny trend „glazed donut” oraz powrót do brązowych, błyszczących ust z lat 90. Jesteśmy pewni, że jej fryzura typu choppy box będzie jedną z najmodniejszych fryzur w 2023 roku.

box bob biber
Hailey Bieber fryzura 2023

Hailey Bieber przez lata nosiła długie, falowane blond włosy – często układane w charakterystyczny, elegancki kok. Chociaż widzieliśmy ją już w bobach, jak np. chic bob. Modelka lubi wracać do tej fryzury, bo teraz ponownie skróciła długie pasma na rzecz twarzowego i bardzo kobiecego boba. Najmodniejszą fryzurę w tym sezonie. Jest coś w bobie – niezaprzeczalny klimat „fajnej dziewczyny” i jego niepodważalna praktyczność. Nowa, moda fryzura modelki zainspirowana jest fryzurą Margot Tenenbaum – kultowej postaci Wesa Andersona granej przez Gwyneth Paltrow w filmie “Genialny plan”.

Pudełkowy bob – najmodniejsza fryzura 2023

Już okrzyknęliśmy boba kluczowym trendem we włosach na rok 2023, ale jest wiele rodzajów tej modnej fryzury. Czym charakteryzuje się box bob? Zwróć uwagę, że nie jest to klasyczny, prosty bob, z precyzyjnym wykończeniem. Końcówki włosów są przycięto stopniowo, warstwami w prostej linii, zamiast pod kątem, jak w klasycznym bobie. Przyglądając się fryzurze Bieber zauważymy, że ma kilka nieco krótszych pasm z przodu włosów – to przerywa linię i zapobiega zbyt kanciastemu stylowi. Ponadto dodanie kilku pasm wokół linii twarzy to świetny pomysł, jeśli chcesz upiąć włosy.

Pudełkowy bob dodaje nieco dziewczęcego uroku do looku i pasuje niemal do każdego typu kształtu twarzy. Możesz go stylizować na wiele sposobów – od eleganckiego upięcia po codzienny, luźny i nieco frywolny styl. Randka? wystylizuj box bob na gładko – seksownie i elegancko!

Dołącz do nas